reklamı kapat

POPÜLER

samsung_qled_8K

Samsung 8K QLED TV’lerin Türkiye çıkış tarihi ortaya çıktı

Samsung, MENA Forum’da gerçeklekleştirdiği lansmanda 8K QLED TV’lerin çıkış tarihini açıkladı. Samsung, Micro LED teknolojisine bir ön bakış sunarak, akıllı, gelişmiş ekranların geleceğini tanıttı.

98 inç 8K QLED TV’sini sergileyen şirket, 8K teknolojisinin izleme deneyimini nasıl daha da geliştireceğini ve izleme kabiliyetlerinde yepyeni bir dönemi müjdelediğini duyurdu. Bir Quantum İşlemci 8K chip gömülü 2019 QLED serisi, görüntü kalitesini, tasarımı ve akıllı özellikleri her zamankinden daha fazla seçenek ve göz alıcı çözünürlükle sunuyor. İnternet üzerinden, dekoder aracılığıyla, HDMI bağlantı, USB veya mobil ekran yansıtma ile içerik izlerken, Samsung’un kendi özel yapay zeka tabanlı teknolojisi, içeriğin kendi çözünürlüğünden bağımsız olarak her türlü içeriği tanıyabiliyor ve neredeyse 8K kalitesine yükseltebiliyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şirket iş birliği ağını geliştiriyor

Şirket, küresel ölçekte 100’den fazla ülkedeki Samsung müşterilerinin iTunes filmlerine ve televizyon dizilerine erişebilmesini sağlamak amacıyla içerik iş birliği ağını geliştirmeye devam ediyor. Bu önemli iş birliği, tüketicilere daha fazla seçenek sunuyor. İş birliği müşterilerin akıllı televizyonları aracılığıyla iTunes’dan satın aldıklarını izlemelerini ve iTunes Store’un tamamına kolayca göz atmalarını mümkün kılacak. Samsung, MENA Forum’da bölgesel lansmanını gerçekleştirdiği 8K QLED TV’lerin Mayıs ayında Türkiye’de olacağını duyurdu.

İlginizi çekebilir

Galaxy Fold’un tanıtım videosu