reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch iPhone Belkin Boost Up
Apple Watch iPhone Belkin Boost Up
Apple Watch iPhone Belkin Boost Up

Belkin’den iPhone ve Apple Watch ikilisine özel şık tasarımlı şarj aksesuarı

Apple dünyasına yönelik en önemli aksesuar üreticilerinden Belkin, kısa süre önce ürün gamına yeni “Boost Up” kablosuz şarj aksesuarını ekledi.

Teknoloji devi Apple biliyorsunuz AirPower adı verilen kablosuz şarj aksesuarını bir türlü satışa çıkaramıyor. AirPower geniş yapısı sayesinde aynı anda üç farklı cihazı kablosuz olarak şarj edebiliyor. Ancak geçen yıl tanıtılmasına rağmen artık adı dahi anılmayan ürün, kişilerin üçüncü parti çözümlere itiyor. İşte bunların en yenisi Belkin tarafından tanıtılan Boost Up kablosuz şarj aksesuarı. Aynı anda hem iPhone hem de Apple Watch’ı şarj edebilen ünite, telefonu dik saati ise yatay konumda tutuyor. Xs, Xs Max ve Watch Series 4 uyumu bulunan ürün, bünyesinde bir USB-A portu da taşıyor. Yani bu sayede üçüncü bir cihaz da aktif olarak şarj edilebiliyor. Qi standardı üzerine kurulan yeni Belkin Boost Up, telefona 7.5W saate ve USB portuna ise 5W güç verebiliyor. Bu açıdan dünyanın en hızlısı olmayan kablosuz şarj standı, daha çok yatak başına koymalık güzel bir seçenek oluşturuyor.

Apple Watch iPhone Belkin Boost Up

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Belkin Boost Up şık bir ürün

Yapısı gereği konulduğu yüzeye sağlam şekilde oturan ürün, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip. Özellikle beyaz rengi çok şık duran stand, kendi gücünü 45W adaptörden alıyor. 3mm kalınlığındaki kılıflarla da çalışan cihaz, 160 dolar fiyat etiketiyle aralık ayında satışa çıkıyor.