reklamı kapat

POPÜLER

Belkin iPhone 12 MagSafe

Belkin, iPhone 12 ailesine özel MagSafe ürünlerini detaylandırdı

Apple, iPhone 12 ailesiyle beraber modeller için özel tasarlanan MagSafe aksesuarları da duyurdu. Burada ilk üçüncü parti çözümler Belkin firmasından geldi.

iPhone 12 ailesinin tanıtıldığı etkinliğin en önemli detaylarından birisi de Mac dünyasından hatırlayacağınız ismiyle yeni MagSafe aksesuar serisi olmuştu. MagSafe aksesuar serisi ile Apple daha önce de söylediğimiz gibi hem iPhone 12’lere hem de aksesuarlara konan mıknatıslar ile yeni bir bağlantı, yeni bir deneyim getiriyor. İşte bu deneyimin ilk üçüncü parti destekçisi Belkin konumunda. Burada firmadan ilk olarak “BOOST↑CHARGE PRO MagSafe 3-in-1 Wireless Charger” modeli geliyor. Yukarıda görebileceğiniz ürün, mıknatıslar ile iPhone ile Apple Watch’ları hava tutuyor ve şarj edebiliyor. Bu ürünün tabanında ise destekli AirPods’lar kablosuz olarak şarj edilebiliyor.

BOOST↑CHARGE PRO MagSafe 3-in-1 Wireless Charger

MagSafe Car Vent PRO

Firmanın bir diğer ürünü ise Belkin MagSafe Car Vent PRO isimli otomobil içi telefon tutucu oluyor. Şarj özelliği olmayan bu ürün, yine mıknatısları kullanarak telefonları havalandırma boşluklarında güvenli şekilde tutabiliyor. Bu ürün için firma 40 dolarlık bir fiyat belirlemiş. Üçlü model ise 150 dolardan satışa çıkacak deniyor. Satış ise kış aylarında başlayacak açıklaması yapılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 modelleri için başka üçüncü parti firmalardan da MagSafe temelli ürünler gelecek

Apple’ın yeni dönem için kendi açıklaması ise tam olarak şu şekilde:

“MagSafe kablosuz şarjı iyileştirerek daha iyi ve daha verimli bir deneyime dönüştürüyor ve iPhone 12 modellerini harika bir şekilde tamamlayan ve kolay takılabilen aksesuarlardan oluşan yeni bir ekosistem oluşturuyor. Kablosuz şarj bobininin etrafında, hizalama ve verimlilik için optimize edilmiş bir mıknatıs grubu bulunan MagSafe, iPhone’a benzersiz bir deneyim getiriyor ve iPhone’a her seferinde mükemmel bir şekilde bağlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MagSafe şarj aygıtları verimli bir şekilde 15 W’a kadar güç sağlar ve mevcut Qi özellikli aygıtlarla da uyumludur. Şarj çözümleri arasında, iPhone ve Apple Watch ile kullanılmak üzere MagSafe Şarj Aygıtı ve MagSafe Duo Şarj Aygıtının yanı sıra, iPhone’un arkasına kolayca oturan yeni silikon, deri ve şeffaf kılıflar ve bir deri cüzdan da bulunuyor. Müşteriler üçüncü taraf üreticilerin inovatif MagSafe aksesuarları tasarlamalarını da bekleyebilirler.”

İlgili Video