reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12 MagSafe

iPhone 12 özel MagSafe aksesuarların Türkiye fiyatları belli oldu

Apple, iPhone 12 ailesiyle beraber modeller için tasarlanan MagSafe aksesuarları da Türkiye’ye getirdi. İşte modelleri resmi satış fiyatları;

iPhone 12 ailesinin tanıtıldığı etkinliğin en önemli detaylarından birisi hep söylediğimiz gibi yeni MagSafe aksesuar serisi oldu. MagSafe aksesuar serisi ile Apple daha önce de söylediğimiz gibi hem iPhone 12’lere hem de aksesuarlara konan mıknatıslar ile yeni bir bağlantı altyapısı getiriyor. İşte burada Apple’ın sunduğu ürünlerin Türkiye fiyatları netlik kazandı. Aşağıdaki haberden görebileceğiniz iPhone 12’lerin Türkiye fiyatları sonrasında açıklanan fiyatlara baktığımız zaman MagSafe cüzdan aksesuarının 599 TL olduğu görülüyor. MagSafe özellikli silikon kılıf 499 TL, deri kılıf 599 TL seviyesinde. MagSafe’li şeffaf kılıf ise 499 TL‘ye satılıyor. Firmanın MagSafe Duo şarj cihazı ise 1.299 TL fiyata sahip. MagSafe şarj cihazının 399 TL‘ye satan Apple, deri zarf kılıf içinse 1.299 TL fiyat belirlemiş durumda.

iPhone 12 MagSafe Apple MagSafe Duo Charger

Apple Watch ile beraber çiftli şarj sunan MagSafe Duo Charger

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 modelleri için gelen MagSafe için Apple ne diyor?

Apple’ın yeni dönem için kendi açıklaması ise tam olarak şu şekilde:

“MagSafe kablosuz şarjı iyileştirerek daha iyi ve daha verimli bir deneyime dönüştürüyor ve iPhone 12 modellerini harika bir şekilde tamamlayan ve kolay takılabilen aksesuarlardan oluşan yeni bir ekosistem oluşturuyor. Kablosuz şarj bobininin etrafında, hizalama ve verimlilik için optimize edilmiş bir mıknatıs grubu bulunan MagSafe, iPhone’a benzersiz bir deneyim getiriyor ve iPhone’a her seferinde mükemmel bir şekilde bağlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MagSafe şarj aygıtları verimli bir şekilde 15 W’a kadar güç sağlar ve mevcut Qi özellikli aygıtlarla da uyumludur. Şarj çözümleri arasında, iPhone ve Apple Watch ile kullanılmak üzere MagSafe Şarj Aygıtı ve MagSafe Duo Şarj Aygıtının yanı sıra, iPhone’un arkasına kolayca oturan yeni silikon, deri ve şeffaf kılıflar ve bir deri cüzdan da bulunuyor. Müşteriler üçüncü taraf üreticilerin inovatif MagSafe aksesuarları tasarlamalarını da bekleyebilirler.”

iPhone 12’lerin tanıtım videoları