reklamı kapat

POPÜLER

Apple MagSafe ile iPhone 12

Apple MagSafe ile iPhone 12’lerin arkasında taşınan kablosuz kulaklık

iPhone 12 ailesiyle beraber modeller için tasarlanan MagSafe aksesuarların sayısı artıyor. Apple MagSafe dünyası belli ki çok büyüyecek.

iPhone 12 ailesinin tanıtıldığı etkinliğin en önemli detaylarından birisi hep söylediğimiz gibi yeni MagSafe aksesuar serisi oldu. MagSafe aksesuar serisi ile Apple daha önce de söylediğimiz gibi hem iPhone 12’lere hem de aksesuarlara konan mıknatıslar ile yeni bir bağlantı altyapısı getiriyor. İşte burada Apple’ın kendi çözümleri yanında üçüncü parti seçenekler de artıyor. Bunlardan birisi de Kickstarter üzerinde destek arayan Snapods oluyor. Bu model MagSafe temelinde iPhone 12’lerin arkasına manyetik olarak yapışan oldukça ince profile sahip bir kablosuz kulaklık. Bu konuda bir ilke imza attığı iddia edilen ürün, MagSafe üzerinden şarj da oluyor ve yüksek ses kalitesi sunuyor. Özel aparat yardımıyla MagSafe olmayan iPhone / Android telefonlara veya dizüstülere de takılabilen, haznesi ile 40 saatlik pil ömrüne sahip Bluetooth kablosuz kulaklık Snapods, yapılacak en az 69 dolar bağış ile elde edilebiliyor.

Apple MagSafe için teknoloji devi ne diyor?

Apple’ın yeni dönem için kendi açıklaması ise tam olarak şu şekilde:

“MagSafe kablosuz şarjı iyileştirerek daha iyi ve daha verimli bir deneyime dönüştürüyor ve iPhone 12 modellerini harika bir şekilde tamamlayan ve kolay takılabilen aksesuarlardan oluşan yeni bir ekosistem oluşturuyor. Kablosuz şarj bobininin etrafında, hizalama ve verimlilik için optimize edilmiş bir mıknatıs grubu bulunan MagSafe, iPhone’a benzersiz bir deneyim getiriyor ve iPhone’a her seferinde mükemmel bir şekilde bağlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MagSafe şarj aygıtları verimli bir şekilde 15 W’a kadar güç sağlar ve mevcut Qi özellikli aygıtlarla da uyumludur. Şarj çözümleri arasında, iPhone ve Apple Watch ile kullanılmak üzere MagSafe Şarj Aygıtı ve MagSafe Duo Şarj Aygıtının yanı sıra, iPhone’un arkasına kolayca oturan yeni silikon, deri ve şeffaf kılıflar ve bir deri cüzdan da bulunuyor. Müşteriler üçüncü taraf üreticilerin inovatif MagSafe aksesuarları tasarlamalarını da bekleyebilirler.”

iPhone 12’lerin tanıtım videoları