reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12 MagSafe

iPhone 12 serisi için MagSafe PopSocket da yolda

Apple, iPhone 12 ailesiyle beraber modeller için tasarlanan MagSafe aksesuarları da duyurdu. İşte bu konuda duyurular artıyor.

iPhone 12 ailesinin tanıtıldığı etkinliğin en önemli detaylarından birisi hep söylediğimiz gibi yeni MagSafe aksesuar serisi oldu. MagSafe aksesuar serisi ile Apple daha önce de söylediğimiz gibi hem iPhone 12’lere hem de aksesuarlara konan mıknatıslar ile yeni bir bağlantı altyapısı getiriyor. Bu deneyimin ilk üçüncü parti destekçisi Belkin olmuştu. Ancak elbette başka firmalar da sürece destek verecek. Bunlardan birisi de PopSocket olacak. Telefonların elde tutulmasını kolaylaştıran bu yukarıda gördüğünüz aksesuar, MagSafe mıknatıslarıyla hiç olmadığı kadar güvenli ve zahmetsiz bir bağlantı süreci sunacak gibi görünüyor. İlk ürünün yakında görüneceği tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 modelleri MagSafe ile çok dikkat çekti

Apple’ın yeni dönem için kendi açıklaması ise tam olarak şu şekilde:

“MagSafe kablosuz şarjı iyileştirerek daha iyi ve daha verimli bir deneyime dönüştürüyor ve iPhone 12 modellerini harika bir şekilde tamamlayan ve kolay takılabilen aksesuarlardan oluşan yeni bir ekosistem oluşturuyor. Kablosuz şarj bobininin etrafında, hizalama ve verimlilik için optimize edilmiş bir mıknatıs grubu bulunan MagSafe, iPhone’a benzersiz bir deneyim getiriyor ve iPhone’a her seferinde mükemmel bir şekilde bağlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MagSafe şarj aygıtları verimli bir şekilde 15 W’a kadar güç sağlar ve mevcut Qi özellikli aygıtlarla da uyumludur. Şarj çözümleri arasında, iPhone ve Apple Watch ile kullanılmak üzere MagSafe Şarj Aygıtı ve MagSafe Duo Şarj Aygıtının yanı sıra, iPhone’un arkasına kolayca oturan yeni silikon, deri ve şeffaf kılıflar ve bir deri cüzdan da bulunuyor. Müşteriler üçüncü taraf üreticilerin inovatif MagSafe aksesuarları tasarlamalarını da bekleyebilirler.”

İlgili Video