reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12 MagSafe Apple MagSafe Duo Charger

Apple MagSafe Duo Charger fiyatı ve ilk inceleme videosu [izle]

iPhone 12 ailesiyle beraber modeller için tasarlanan MagSafe aksesuarlardan Apple MagSafe Duo Charger için yurt dışı fiyatı belli oldu.

iPhone 12 ailesinin tanıtıldığı etkinliğin en önemli detaylarından birisi hep söylediğimiz gibi yeni MagSafe aksesuar serisi oldu. MagSafe aksesuar serisi ile Apple daha önce de söylediğimiz gibi hem iPhone 12’lere hem de aksesuarlara konan mıknatıslar ile yeni bir bağlantı altyapısı getiriyor. İşte burada firmanın sunduğu ürünlerden birisi Apple MagSafe Duo Charger oluyor. Bu ürün aynı anda iPhone ile Apple Watch modelini ya da iki adet iPhone’u kablosuz olarak şarj edebiliyor. İlk lansmanda fiyatı açıklanmayan ürün, ortaya çıktığı kadarıyla 129 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip. Model için çıkan ilk mini inceleme videosu ise hemen sayfanın üstünde yer alıyor. Duo Charger’ın Türkiye fiyatı ya da Türkiye’de ne zaman satılacağı ise henüz belli olmuş değil.

Apple MagSafe Duo Charger dikkat çekerken, MagSafe için Apple ne diyor?

Apple’ın yeni dönem için kendi açıklaması ise tam olarak şu şekilde:

“MagSafe kablosuz şarjı iyileştirerek daha iyi ve daha verimli bir deneyime dönüştürüyor ve iPhone 12 modellerini harika bir şekilde tamamlayan ve kolay takılabilen aksesuarlardan oluşan yeni bir ekosistem oluşturuyor. Kablosuz şarj bobininin etrafında, hizalama ve verimlilik için optimize edilmiş bir mıknatıs grubu bulunan MagSafe, iPhone’a benzersiz bir deneyim getiriyor ve iPhone’a her seferinde mükemmel bir şekilde bağlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MagSafe şarj aygıtları verimli bir şekilde 15 W’a kadar güç sağlar ve mevcut Qi özellikli aygıtlarla da uyumludur. Şarj çözümleri arasında, iPhone ve Apple Watch ile kullanılmak üzere MagSafe Şarj Aygıtı ve MagSafe Duo Şarj Aygıtının yanı sıra, iPhone’un arkasına kolayca oturan yeni silikon, deri ve şeffaf kılıflar ve bir deri cüzdan da bulunuyor. Müşteriler üçüncü taraf üreticilerin inovatif MagSafe aksesuarları tasarlamalarını da bekleyebilirler.”

iPhone 12’lerin tanıtım videoları