reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi

Xiaomi, Türkiye’de 50W kablosuz şarj standı ve lazer mesafe ölçer satmaya başladı

Ürün gamı en büyük firmalardan olan Xiaomi, Türkiye’de bugün itibarıyla resmi olarak 50W kablosuz şarj standı ve lazer mesafe ölçer satmaya başladı.

Xiaomi, yurt dışında olduğu gibi Türkiye’deki ürün gamını da büyütüyor. Firmanın resmi sitesinde satışa sunduğu en son ürünlerden birisi ise Smart Laser Measure ya da Türkçe karşılığıyla Akıllı Lazer Mesafe Ölçer oldu. Direkt olarak 1.399 TL fiyatla buradan satın alınabilen ürün, tek dokunuşla lazer kullanarak gerçek zamanlı ölçüm yapıyor ve bunu yerleşik ekranında gösterebiliyor. 3mm seviyesinde yüksek hassasiyete sahip olduğu belirtilen ürün, ölçümleri hafızasında tutabiliyor. Tam şarj olduğunda 3 bin ölçüm gerçekleştirebilen model, Xiaomi’ye göre 5 cm yakınlıktan 40 m uzaklığa kadar ulaşabilen hassas ve istikrarlı bir II. Sınıf lazere sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ölçümleri akıllı telefon uygulamasına aktaran ve fotoğraflar ile görselleştirebilen model, ufak olduğundan rahatlıkla her zaman taşınabilir bir seçenek konumunda yer alıyor. Türkiye’deki resmi satış kanalına yeni gelen bir diğer ürün olan 50W kablosuz şarj standı ise direkt olarak buradan 1.599 TL fiyatla satın alınabiliyor. Çok şık bir tasarımı bulunan ve telefonları dikey konumda tutabilen ürün, 50W gücüyle birçok kablolu şarj cihazını geride bırakıyor. Dahili sessiz fan ve hava kanalı tasarımı ile şarj sırasında telefonunuzu serin tutmak için ısıyı etkin bir şekilde dağıtan ürün, şirketin açıklamasına göre 12 katmanlı akıllı koruma sunuyor ve ideal performansı uyumlu telefonlar yanında uygun güçteki adaptörler ile gösterebiliyor.

Bu da ilginizi çekebilir: İddialı AR gözlük Xiaomi Wireless AR Glass Discovery Edition

İLGİLİ HABERLER