reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi

Türkiye’de satılan birbirinden ilginç Xiaomi ürünleri ve fiyatları

Dev teknoloji şirketi Xiaomi, ürün gamıyla şaşırtan firmalar arasında. Çünkü şirkette gerçekten ne ararsanız bulunuyor. Peki bunların hangileri Türkiye’den alınabiliyor? İşte sizin için seçtiğimiz birbirinden ilginç Xiaomi ürünleri.

Xiaomi imzalı birçok ürün uzun zamandır Türkiye’de satılıyor. Firmanın elektrikli scooter, akıllı bileklik, güvenlik / aksiyon kamerası, akıllı telefon ve akıllı ev ile mutfak ürünleri resmi garantili olarak elde edilebiliyor. Ancak büyük bir satış kanalının yurt dışı anlaşması sayesinde artık firmanın çok ama çok daha fazla ürünü buradan elde edilebilir hale geldi. Gümrük sorunu olmadan türk lirası üstünden satılan bu ithalatçı garantili ürünler arasında gerçekten ne ararsanız bulunuyor. Örneğin firmanın elektrikli traş makineleri, DLP projektörü, meyve sıkacağı, manuel / otomatik diş fırçaları ve lazer mesafe ölçer dikkatimizi çeken ilk ürünler arasında yer alıyor. Firmanın ayrıca akıllı ev hoparlörü, çeşit çeşit elektrikli süpürgesi, birçok farklı saç kurutma makinesi, otomatik su sebili, yağmurluk, tava / tencere, saat ve vantilatör gibi ürünleri de satın alınabilenler arasında bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yurt dışından geldikleri için fiyatları biraz yüksek olan ancak kapınıza kadar teslim edilen ürünler arasında birçok elektrikli su ısıtıcı, kablosuz matkap, elektrikli fırın, kahve makinesi, oyun klavyesi ve epilatör dahi bulunuyor. Ütü, elektrikli diş fırçası, yazı tableti, buharlı temizleyici, katlanır bıçak, metre, pense, masaj aleti ve hava nemlendirici de satılan ürünlerden. Standart bir Xiaomi traş bıçağı dahi satılırken, akıllı kapı kilidi ve termos ile taşınabilir USB fana kadar birçok başka ürün de sunuluyor.

Xiaomi
Xiaomi
Xiaomi
Xiaomi
Xiaomi
Xiaomi
Xiaomi
Xiaomi
Xiaomi

Türkiye’de satılan Xiaomi ürünleri dikkat çekiyor

Ancak bu ürünlerin hepsi direk olarak firmadan gelmiyor. Bu ürünlerin birçoğu Xiaomi’nin desteklediği Çin merkezli diğer şirketlerin imzasını taşıyor. Ancak Xiaomi genel bir kalite standardı oturtuyor ve fiyatları adil yani düşük tutmaya özen gösteriyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın 108 megapiksel kameralı modeli