reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi 11.11 indirimleri

Hemen her ihtiyaca karşılık veren Xiaomi’nin 11.11 indirimleri sonrası rekor geliri

11.11 satışları her ne kadar Alibaba için en üst noktaya ulaşsa da bir başka Çinli dev de kendi rekorunu kırdı. Xiaomi, 11.11 indirimleri sonrası ne kadar gelir elde ettiğini açıkladı.

11.11 indirimleri kullanıcılar için daha uygun fiyatlı alternatifler sunarken, bu alanda Xiaomi ayrıca öne çıkıyor. Zira Çinli dev çatısı altında hemen her ihtiyaç için bir ürün bulunuyor. Buna şemsiye de dahil! Haliyle firmanın 11.11 tahminleri de hayli yüksekti. Ancak Çinli dev kendi beklentilerini de aşarak, firma tarihinde rekor satışa imza atıyor. Firmanın 11.11 için beklentileri 646 milyon dolar civarındaydı. Ancak kapanış gününün ardından açıklanan rakamlara göre, Çinli dev 747 milyon dolar elde etmiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

11.11 indirimleri Xiaomi’ye rekor getirdi

Firma en çok satan kategorilerini de açıklamayı ihmal etmiyor. Ağırlıklı olarak akıllı telefon satışlarının yapıldığı listede Xiaomi Mi Mix 3, Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 8 Lite modelleri öne çıkıyor. Televizyon satışları da yine firma için bir artı olmuş. Türkiye’de de satılan Mijia hava temizleyici, Mi Band 3, akıllı süpürgeler, bavullar, Scooter gibi ürünler de yine kullanıcıların ağırlıklı olarak aldığı modeller arasında yer alıyor. Elde edilen gelirlerin Çin içinde yapılan satışlardan gelen sonuçlar olduğunu da belirtelim.

İlginizi çekebilir

Firmanın Türkiye’de satılan şemsiye modeli