reklamı kapat

POPÜLER

Alışveriş çılgınlığına hazır olun; GearBest Türkiye’den kaçırılmayacak 11.11 indirimleri

11.11 indirimlerine hazırlanan GearBest Türkiye, kullanıcılara pek çok farklı kategoride indirim ve kupon fırsatları sunuyor.

Yılın o dönemi geldi çattı. Alışveriş çılgınlığını başlatacak olan 11.11 dönemi kullanıcıların avantajlarla buluşma günü olarak öne çıkıyor. Bu alanda indirimleriyle nam salan en önemli isimlerden biri ise GearBest Türkiye. Elektronikten aydınlatmaya, dış mekan ürünlerinden oyuncaklara kadar pek çok kategoride ve geniş bir yelpazede ürünleri kullanıcılarla buluşturan GearBest Türkiye, kullanıcıları hiçbir yerde bulamayacakları indirimlerle 11.11 etkinliğine davet ediyor. Sadece indirimlerin değil kupon fırsatının da yer aldığı kampanya, toplamda 1 milyar dolar değerinde indirim kuponu dağıtmaya hazırlanıyor. 5 Kasım tarihinde başlayan indirimler, bilgisayar, tablet, 3D yazıcı, drone, akıllı ev teknolojileri ve giyim gibi pek çok kategoride avantajlı alışveriş sağlıyor.

GearBest Türkiye’den avantajlı indirimler

Aradığınız her ürünü rahatlıkla bulabileceğiniz GearBest Türkiye indirimleri bununla sınırlı değil. Bir Alana Bir Bedava ve Stok Temizleme gibi kaçırılmaması gereken pek çok fırsat da yine GearBest Türkiye’de kullanıcıları bekliyor. Günlük Fırsatlar kategorisi sayesnde inanılmaz indirimler yakalayabilir, Popüler Markalar kategorisinde ise çok tercih edilen markaların indirimlerini görüntüleyebilirsiniz.