reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A ve Galaxy M

Samsung’un gelecek Galaxy A ve Galaxy M serisi telefonları hakkında ilginç bilgiler

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, diğer üreticiler gibi orta seviyeye çok önem veriyor. Şimdi ise gelecek Galaxy A ve Galaxy M serisi telefonlar hakkında ilginç bilgiler var.

Amiral gemilerinin fiyatları artık gerçekten oldukça yüksek bir seviyede. Ayrıca gelişen teknoloji ile orta seviye ile amiral gemileri arasındaki performans farkı da hızla kapanıyor. Durum böyle olunca kullanıcılar artık daha çok orta seviye modellere yöneliyor. İşte bu alanı iyi gören firma, gelecek Galaxy A ve Galaxy M serisi akıllı telefonlar üzerinde de aktif olarak çalışıyor. Gelen bilgiler ilk olarak Galaxy A serisinden karşımıza çıkıyor. Buna göre firmanın Galaxy A50 ve Galaxy A60 modelleri pazara LCD ekranla geliyor. Firmanın Galaxy A30, Galaxy A40, Galaxy A70 ve Galaxy A80 modellerini ise AMOLED ekran üzerine kurulduğu söyleniyor. Firmanın LCD ekranlı modeller ile satış fiyatını iyice aşağıya çekip daha fazla satış yapmak ve daha büyük kitlelere ulaşmak istediği belirtiliyor. Burada yaklaşık 266 dolar seviyesinden bahsediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, yeni Galaxy A ve Galaxy M serisiyle Çin merkezli üreticilerle olan mücadelesini güçlendirmek istiyor

Giriş seviyesine konumlandırılan Galaxy M serisi, söylendiği kadarıyla M20 ve M30 olmak üzere iki farklı versiyon halinde geliyor. Bu modellerden M20 için 32 GB / 64 GB depolama, M30 içinse 64 GB / 128 GB dahili depolama sunulacak deniyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Firmanın dört arka kameralı modeli Galaxy A9