reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M ile rafa kalkacak modeller

Samsung Galaxy M ile beraber üretimi durması beklenen Galaxy modelleri

Samsung, yepyeni bir Galaxy ailesini kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Galaxy M modeli, giriş seviye bazı Samsung Galaxy modelleri için de yolu sonu anlamına geliyor.

Dört kameralı Galaxy A9 ile üst ve orta segment arası yeni bir segment yaratan Samsung, akıllı telefon pazarına ilişkin yeni vizyonunu da ufak ufak belli ediyor. Tüm bu üst-orta segment modellerin yanı sıra firmanın yepyeni bir Galaxy serisini kullanıcıların beğenisine sunacağı ise ortaya çıktı. Bu noktada “Yeterince Galaxy serisi yok mu?” diye düşünüyorsanız, firmanın da benzer bir düşüncede olduğunu söyleyebiliriz. Resmi bir açıklama henüz yapılmadı ancak görünen o ki, Galaxy M ile beraber firmanın bazı bütçe dostu modellerine veda edeceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M ile rafa kalkacak modeller

Sızan haberlere göre firma bütçe dostu olarak öne çıkan, daha çok giriş seviyesi dediğimiz modellerinin üretimini durdurmaya karar vermiş durumda. Bu modellerin ise Galaxy On, Galaxy C ve Türkiye’de de popüler modellerden Galaxy J olacağı belirtiliyor. Bu serilerin yerini ise Galaxy M’lerin alması bekleniyor. Yeni nesil modellerin isimleri henüz açıklanmamış olsa da model numaraları SM-M205F ve SM-M305F olarak geçiyor. Bu da cihazların Galaxy M20 ve Galaxy M30 isimleriyle geleceğine işaret ediyor.

Diğer sızıntıları kısaca hatırlatmak gerekirse, SM-M205F ya da Galaxy M20 olarak anılan cihazın 32 GB ve 64 GB dahili hafıza seçenekleri sunması bekleniyor. SM-M305F yani Galaxy M30 ise 64 GB ve 128 GB dahili hafıza ile gelecek. Her iki cihazın da çift SIM destekleyeceği yine sızıntılar arasında.

İlginizi çekebilir

Galaxy A9 kamerasının tanıtımı