reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A serisi
Samsung Galaxy A serisi

Galaxy A10

Samsung Galaxy A serisi

Galaxy A40

Samsung Galaxy A serisi

Galaxy A30

Samsung Galaxy A serisi

Galaxy A20

Samsung Galaxy A serisi

Galaxy A70

Samsung Galaxy A serisi

Galaxy A50

Samsung Galaxy A serisi

Galaxy A80

İşte şimdiye kadar tanıtılan tüm yeni nesil Samsung Galaxy A serisi akıllı telefonlar

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, 2019 ürün gamını daha şimdiden çok büyük hale getirdi. İşte şimdiye kadar tanıtılan tüm yeni nesil Galaxy A serisi akıllı telefonlar;

Samsung, 2018’de ciddi oranda düşen satışlarını 2019’da tersine çevirmek istiyor. İşte bunun için firma kullanıcılara sunduğu akıllı telefon sayısını hatırı sayılır düzeyde artırıyor. Burada özellikle 2019 Galaxy A serisi öne çıkıyor. Bu yeni nesil aileye şimdiye kadar 8 farklı akıllı telefon eklenmiş durumda. Bunlar Galaxy A10, Galaxy A20, Galaxy A20e, Galaxy A30, Galaxy A40, Galaxy A50, Galaxy A70 ve Galaxy A80 modelleri. Tüm detaylarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabileceğiniz telefonlar, farklı fiyat seviyesi ve özellikler ile karşımızda bulunuyor. Bazı modelleri belirli pazarlara özel kılan şirket, ailenin eksikleri üzerinde de aktif olarak çalışma gösteriyor. Bu aileden şu an sadece Galaxy A30 ve Galaxy A50 modelleri Türkiye’de resmi olarak satılıyor. Bu modellerden de özellikle Galaxy A50 büyük beğeni topluyor. Şu an ailenin en üstünde ise Galaxy A80 yer alıyor. Firmanın kızaklı sistemi kullandığı ilk telefonu olan A80, döner kamerasıyla da gerçekten dikkat çekiyor. Model bu kamera sayesinde çerçeveleri neredeyse sıfırlıyor, çentiksiz / deliksiz bir deneyim getiriyor. Ailenin geri kalanında ise biliyorsunuz ön kamerayı içerisinde alan ufak boyutlu damla çentikler kullanılıyor.

2019 GALAXY A AİLESİ

Samsung Galaxy A serisi büyük önem arz ediyor

Çünkü bu modeller Galaxy S10 ailesi pahalı gelen kullanıcılara hitap ediyor. Bu kullanıcıların sayısı da tahmin edebileceğiniz üzere inanılmaz yüksek seviyede. Yeni modelleriyle Türkiye başta olmak üzere Hindistan ve Çin gibi ülkelerde yüksek satış rakamları hedefleyen şirket, bunu başaracak gibi de görünüyor. Çünkü firmanın artık her bütçeye ve ihtiyaca yönelik gelişmiş bir akıllı telefon modeli bulunuyor. Xiaomi gibi firmalar sayesinde artık Samsung’un orta ve giriş seviyesi modelleri de oldukça kaliteli şekilde karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Bunlar da şirketin yeni nesil giriş seviyesi M20 ve M10 modelleri