reklamı kapat

POPÜLER

Ikea

Ikea akıllı perdenin satış fiyatı ortaya çıktı

Ikea’nın dikkat çekici bir akıllı ev ürünün yolda olduğunu geçtiğimiz eylül ayında paylaşmıştık. Akıllı perde olduğu belirtilen yeni Ikea ev ürününün satış fiyatı ortaya çıktı.

Kadrilj ve Fyrtur olmak üzere iki farklı versiyonla geleceği belirtilen akıllı perdede karartma perdesinin de olacağı söyleniyor. Kadrilj perdeleri için fiyatların 99,95 eurodan başlayacağı ve bunun da 113 dolar eşit olduğu söyleniyor. Fiyatlar, büyüklük bazında büyüyerek, 158 dolara kadar çıkacağı ifade ediliyor. Karartma akıllı perdelin fiyatı ise henüz açığa çıkmış değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı perde ne gibi deneyim vadediyor?

Akıllı telefonlar üzerinden kontrol edilebileceği belirtilen akıllı perdenin ev kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayacağa benziyor. Piyasada akıllı perde çözümleri olsa da fiyatları çok yüksek. Motorlu akıllı perdelerin satış fiyatları yurt dışında 300-400 dolar fiyat aralığında.Ikea’nın piyasaya sunmaya hazırladığı akıllı perdenin ise uygun fiyatla kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor. HomeKit, Google Asistan ve Amazon Alexa ile uyumlu olmasını beklediğimiz perdenin satış fiyatı ise henüz açığa çıkmış değil. Ikea akıllı perdenin Türkiye’de de satışa sunulması beklenirken akıllı perdenin Türkiye’deki satış fiyatı ise henüz ortaya çıkmadı. Akıllı perdeyle ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, takipte kalın.

İlginizi çekebilir

Basit bir IKEA lamba modelini “akıllı projektöre” dönüştürmek