reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Amazfit

Türkiye’de resmen satışa çıkan tüm Amazfit ürünleri ve fiyatları

Xiaomi Türkiye desteğiyle Türkiye’de artık birçok Amazfit akıllı saat modeli resmi olarak bulunabiliyor. İşte modeller ve fiyatları;

Advertisement

Yapılan resmi açıklamaya göre Amazfit, uzun bir süredir devam eden beklentilere nokta koyarak, yeni bir pazara yeşil ışık yaktı ve Türkiye’nin teknoloji piyasasına nihayet 7 Şubat itibariyle adım attı. Firmanın Türkiye’de şu an birçok bütçe dostu sayılacak modeli satılıyor. Burada GTS serisi akıllı saatler, Reno Retro isimli ilginç bir akıllı saat ve Xiaomi Mi Band 5 rakibi Band 5 ilk dikkat çekenler oluyor. Aynı zamanda firmanın Bip U Pro, isimli akıllı saati de artık Türkiye’de resmi garantili olarak elde edilebilen ürünler arasında yer alıyor. Firmanın ayrıca Türkiye’de 599 TL‘ye Smart Scale isimli bir akıllı tartı getirdiği de görülüyor. Büyük bir satış kanalına giren Amazfit ürünler için fiyatlar aşağıda yer alıyor:

Amazfit giyilebilir ürünlerin merkezinde Zepp yer alıyor

Amazfit akıllı saatlerinden akıllı telefonlarla entegrasyon sağlayabilmek için söylendiği kadarıyla Zepp uygulaması tercih ediliyor. Kullanım alanı olarak çeşitli spor dalları için de geliştirilmiş olduğunu söyleyebileceğimiz Zepp uygulaması ile akıllı cihaz yönetiminin yanı sıra sağlık ve egzersiz verilerini görüntüleme ve analizlerini içeriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zepp uygulamasına ilişkin olarak Amazfit Türkiye operasyonunun başında bulunan Murat Sungur Özkan; Zepp uygulamasının, sağlık sektörü için önemli bir adım olduğunu, Zepp ve Amazfit’in profesyonel donanım ve sağlık yönetiminin mükemmel bir birleşimi olacağını ve Zepp’in herkes için teknoloji odaklı bir marka olacağını dile getirdi.

Aynı zamanda şimdi ve gelecekteki tüm Amazfit cihazların Zepp uygulaması ile tamamen uyumlu olacağını belirten Özkan, Amazfit’in kişisel sağlığa yönelik uygun fiyatlı, gerçekçi ürünler sunmaya devam edeceğini aktardı.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11’in resmi olarak gelen içini açma videosu