reklamı kapat

POPÜLER

Amazfit Ares akıllı saat

Amazfit Ares akıllı saat için yapılan yeni resmi paylaşımlar

İlk bilgileri geçtiğimiz günlerde gelen Amazfit Ares akıllı saat için yeni paylaşımlar yapıldı. İşte model hakkında bilinmesi gerekenler;

Xiaomi’nin Mi Band serisi akıllı bilekliklerini de üreten Huami‘nin dikkat çekmeyi başaran yeni akıllı saat modeli Ares, görebileceğiniz üzere köşeli bir tasarımla yolda bulunuyor. Resmi olarak 19 Mayıs tarihinde tanıtılacağı aktarılan saat, yeni paylaşımlarda bünyesinde yer alan farklı saat arayüzlerini gözler önüne seriyor. Daha önce de söylediğimiz gibi gövdesine oranla ufak kalan renkli bir ekran ile gelen saat, birçok kalemde aktif olarak aktivite takibi yapabiliyor. Şimdilik koyu gri ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği karşımıza çıkan zorlu şartlara dayanıklı duran saat, halen kaça satılacak bilinmiyor. Saatin egzersiz sırasında vücudunun tükettiği en yüksek oksijen miktarını (VO2 maks.) belirleyebildiği de önemli detaylar arasında yer alıyor. Modelde elbette nabız ölçme özelliği de aktif olarak yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazfit Ares akıllı saat Türkiye pazarında da satılabilir

Çünkü firmanın saatleri Türkiye’ye ye Xiaomi tarafından getiriliyor. Örneğin firmanın Türkiye’de en son Amazfit GTR modeli satışa çıkmıştı. Hatırlamak adına saatin 47 mm versiyon 1,39 inç 454×454 piksel, 42 mm model ise 1,2 inç 390×390 piksel AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gorilla Glass 3 ile korunan saat, iOS ve Android cihazlarla Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kurabiliyor. 50 metre derine indirilebilen akıllı saat Amazfit GTR, her kalemde detaylı aktivite takibi yapabiliyor. Modelin 47 mm versiyonu 410 mAh piliyle normal kullanımda tam 24 gün, 42 mm versiyonu ise 195 mAh piliyle normal kullanımda 12 gün boyunca görev yapıyor. Bu süreler basit saat modunda 74 ve 34 gün gibi inanılmaz sürelere kadar çıkabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken modellerden Apple Watch Series 5

İLGİLİ HABERLER