reklamı kapat

POPÜLER

Amazfit T-Rex Pro akıllı saat
Amazfit T-Rex Pro

Kaslı akıllı saat Amazfit T-Rex Pro tanıtıldı; işte fiyat ve özellikler

Huami imzalı akıllı saat Amazfit T-Rex‘in yenisi sonunda geldi. Türkiye’de de beklenen Amazfit T-Rex Pro tanıtıldı.

Amazfit T-Rex üstüne konumlandırılan Amazfit T-Rex Pro, sözü verilen tarihte tanıdık tasarımıyla karşımızda yer alıyor. 15 farklı askeri sertifika alınan kaslı gövdesi normal T-Rex ile hemen hemen aynı olan T-Rex Pro, direkt olarak zorlu şartlara dayanıklı bir akıllı saat isteyenlere hitap ediyor. Büyük olduğundan da hedef kitlesi gerçekten dar olan saat, aktarıldığı kadarıyla üç farklı renkte geliyor.

Teknik olarak bakarsak akıllı saat 1,3 inç 360×260 piksel renkli AMOLED ekran üzerine kuruluyor ve 390 mAh piliyle GPS açıkken 40 saat, yoğun kullanımda 9 gün, normal kullanımda ise 18 günlük pil ömrü getiriyor. Çok ciddi derine inebilen saat, GPS, GLONASS, BeiDou ve Galileo ile etkili konum takibi yapabiliyor.

Bağlantı için elbette Bluetooth kullanan saat, gelişmiş sensör sistemleriyle nabız başta olmak üzere her kalemde aktivite takibi yapabiliyor. Bunlar arasında uyku takibi de yer alıyor. Android yanında iOS telefonlarla da kullanılabilen saat, kayış ile beraber 60 gramlık bir ağırlığa sahip. İşletim sistemi RTOS olan modelin, beraberinde gelen şarj cihazı ile 1.5 saat içerisinde tamamen doldurulabildiğini de belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazfit T-Rex Pro kaslı yapısıyla dikkat çekiyor

Avrupa fiyatı 170 euro olan saatin, Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz. Çünkü daha önce de bulunabilen Amazfit ürünleri artık Türkiye’de resmi olarak satılıyor. Bu yeni T-Rex Pro modelinin de yakında Türkiye pazarına geleceği kesin gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni telefonu için resmi montaj videosu