reklamı kapat

POPÜLER

Master & Dynamic MW08 kablosuz kulaklık

Master & Dynamic imzalı üst düzey kablosuz kulaklık: “MW08”

Ses teknolojileri konusunda pazarın en önemli isimlerinden Master & Dynamic, bu sefer karşımıza MW08 modeliyle çıkmış durumda.

Master & Dynamic MW08 kablosuz kulaklık, herkese hitap etmeyen bir tasarımla karşımızda yer alıyor. Toplam üç farklı renkte gelen ürünün 9 gramlık kulaklık kısımları oldukça büyük ancak bunun getirisi ANC yani aktif gürültü engelleme oluyor. Kulak içi formunda olduğundan pasif yalıtımı da yüksek olan ürünün, dışında seramik materyal kullanılıyor. Bu da kulaklığın kolaylıkla çizilmesini engelliyor. Bünyesindeki esas olarak ANC için konulan altı farklı mikrofon ile telefon görüşmesi için de kullanılabilen MW08, 11mm “Beryllium” sürücüler üzerine kuruluyor ve yüksek ses kalitesi vadediyor.

Şarj özellikli hazne ile 42 saat, normalde ise 12 saat gibi yüksek bir kullanım ömrü getiren Master & Dynamic MW08 kablosuz kulaklık, hızlı şarj desteğine de sahip. Burada 15 dakika şarj ile 50 dakikalık dinleme süresi elde edilebiliyor. Haznesi USB-C üzerinden şarj edilen kulaklık, IPX5 sertifikasına sahip. Yani MW08 spor yaparken kullanıma da uygun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Master & Dynamic MW08 kablosuz kulaklık güçlü bir seçenek

Dikkat çeken kablosuz kulaklık için açıklanan yurt dışı fiyatı 299 dolar seviyesinde yer alıyor. Premium model elbette bu fiyatıyla herkese hitap etmiyor. Bu kulaklığın ileride Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz. Ancak bunun kesin olmadığını belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni telefonu için resmi montaj videosu