reklamı kapat

POPÜLER

Master & Dynamic MW07 Go Master & Dynamic MW07 Plus kablosuz kulaklık

Master & Dynamic MW07 Plus

Master & Dynamic MW07 Plus

Master & Dynamic MW07 Plus

Master & Dynamic MW07 Go

Master & Dynamic MW07 Go

Master & Dynamic MW07 Go Master & Dynamic MW07 Plus kablosuz kulaklık

Master & Dynamic MW07 Go

Master & Dynamic imzalı iki yeni gelişmiş kablosuz kulaklık

Kablosuz kulaklık pazarı büyümeye devam ediyor. Artık bu pazarda Master & Dynamic imzalı iki yeni gelişmiş kulaklık modeli de yer alıyor.

Ses konusunda dünyanın en önemli isimlerinden Master & Dynamic, yüksek performans isteyenlere özel olarak MW07 Go ve MW07 Plus isimli iki yeni kablosuz kulaklık modeli tanıttı. Bu modellerden 199 dolarlık MW07 Go, kumaş kaplı bir şarj özellikli taşıma haznesiyle geliyor. Kulak için formunda olduğundan yalıtımı yüksek olan model, IPX6 sertifikası sayesinde spor için de uygun bir seçenek oluşturuyor. Yani suya bir seviyeye kadar dayanıklı olan kulaklık, bünyesinde yer alan çift mikrofon ile telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. Bünyesinde fiziksel ses kontrol butonları yer alan ürün, 10 saate yakında bir kullanım ömrü sunuyor. Şarj haznesi ise ekstra 12 saatlik bir pil ömrü getiriyor. Tüm set USB-C üstünden 40 dakikada doldurulabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Master & Dynamic kablosuz kulaklık modelleri çok iddialı görünüyor

Burada daha gelişmiş model olan MW07 Plus, 299 dolarlık fiyat etiketine sahip. Yukarıda görebileceğiniz üzere alüminyum bir şarj haznesiyle gelen ve şarj haznesiyle beraber tam 40 saatlik bir pil ömrü sunan ürün, kulak için formunda olduğundan iyi yalıtım getiriyor. Ancak bu model sadece bununla yetinmiyor. Aktif olarak gürültü engelleme yeteneği bulunan gelişmiş kablosuz kulaklık, bağlantıyı Bluetooth 5.0 ile kuruyor ve aptX ile SBC desteklerini taşıyor. Mikrofonlarıyla telefon görüşmesi için de kullanılabilen Master & Dynamic MW07 Plus, yukarıda da dediğimiz gibi gerçekten çok iddialı görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Google’ın yeni kablosuz kulaklığı