reklamı kapat

POPÜLER

Google Pixel Buds kablosuz kulaklık AirPods

AirPods rakibi; işte karşınızda yeni Google Pixel Buds kablosuz kulaklık [Video]

İnternet devi Google, kısa süre önce yeni Pixel Buds kablosuz kulaklık modelini tanıttı. Yeni sürüm ilk sürümden çok daha iddialı görünüyor.

Geçen yıl tanıtılan ilk Pixel Buds kablosuz kulaklık, genel olarak çok beğenilmemiş ve ses getirememişti. Kısa süre önce tanıtılan yeni model ise çok daha iyi görünüyor. İkinci jenerasyon Google Pixel Buds, ilk sürümden farklı olarak tamamen kablosuz yapıda ve bir şarj haznesiyle geliyor. Tam kablosuz yapıda kulaklıkları birbirine bağlayan bir ara ek yer almıyor. Bu açıdan çok daha güzel görünen ve bir açıdan AirPods’u akıllara getiren ürün, beyaz kasasıyla çok şık bir  tasarıma sahip. Tahmin edebileceğiniz üzere bünyesinde mikrofonlar yer alan ve Google Assistant‘a direkt erişim desteği sunan model, yüksek bir Bluetooth mesafesi sunuyor ve yüksek ses kalitesi getiriyor. Tere karşı dayanıklı tasarlanan ve anlık olarak çeviri yapabiliyor olmasıyla fark yaratan kablosuz kulaklık, kulak içi formunda olduğundan yüksek bir ses yalıtımı getiriyor. Aktif gürültü engelleme özelliği bulunmayan model, kağıt üzerinde Android dünyası ve Pixel akıllı telefonlar için harika görünüyor. İlk sürümden daha iyi pil ömrünün (Normal 5 saat, hazne ile 24 saat) olduğu söylenen model, adaptif olarak ortam gürültü oranına göre ses ayarı yapabiliyor. Bu gerçekten kullanışlı görünüyor.

Google Pixel Buds kablosuz kulaklık AirPods

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Pixel Buds kablosuz kulaklık maalesef hemen çıkmayacak

Çünkü modeli 2020 bahar aylarında raflardaki yerini alacağı söyleniyor. Gerçekten çok geç satılacak modelin açıklanan fiyatı ise 179 dolar seviyesinde. Fiyat böyle gelişmiş bir model için fena görünmüyor.