reklamı kapat

POPÜLER

Google Pixel Buds kablosuz kulaklık AirPods

Google Pixel Buds 2 kablosuz kulaklık satışa çıktı; işte fiyatı

İnternet devi Google‘dan uzun süredir beklenen Google Pixel Buds 2 kablosuz kulaklık sonunda satışa çıktı. İşte modelin fiyatı ve özellikleri;

15 Ekim 2019 tarihinde resmi olarak lanse edilen Google Pixel Buds 2 kablosuz kulaklık, yukarıda da dediğimiz gibi firma tarafından “sonunda” resmi olarak satışa sunuldu. Gelmesi gerçekten çok uzun süre ve şu an sadece ABD’de raflardaki yerini alan kulaklık, uzun zamandır merakla bekleniyordu. Hatırlarsınız ilk Pixel Buds kablosuz kulaklık, genel olarak çok beğenilmemiş ve ses getirememişti. İşte bunu değiştiren ve yapılan incelemelerden iyi yorumlar alan ikinci jenerasyon Google Pixel Buds, ilk sürümden farklı olarak tamamen kablosuz yapıda ve bir şarj haznesiyle geliyor. Genel olarak Apple AirPods‘u akıllara getiren ürün, beyaz kasasıyla çok şık bir  tasarıma sahip. Tahmin edebileceğiniz üzere bünyesinde mikrofonlar yer alan ve Google Assistant‘a direkt erişim desteği sunan model, yüksek bir Bluetooth mesafesi getiriyor ve yüksek ses kalitesi vadediyor. Tere karşı dayanıklı tasarlanan ve anlık olarak çeviri yapabiliyor olmasıyla fark yaratan kablosuz kulaklık, kulak içi formunda olduğundan yüksek bir ses yalıtımı getiriyor. Sadece aktif gürültü engelleme özelliği olmamasıyla geriye düşen ürün, ilk sürümden daha iyi pil ömrüne sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Pixel Buds 2 kablosuz kulaklık kaça satılıyor?

Modelin yurt dışı fiyatı 179 dolar seviyesinde yer alıyor. Google’ın bu ürün resmi olarak Türkiye’ye getirmesi beklenmiyor. Ancak aracı isimlerin ürünü Türkiye’ye de getireceğini tahmin ediyoruz.

İlginizi Çekebilir

Nvidia RTX kartlar ile sunulan inanılmaz imkan