reklamı kapat

POPÜLER

Apple Store

Apple Store’lar ne zaman açılacak?

Apple’ın Retail ve Çalışanlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Deidre O’Brien, koronavirüs sebebiyle kapanan Apple Store mağazalarıyla ilgili bilgi paylaştı.

O’Brien, çok daha fazla Apple Store’un mayıs ayında yeniden açılmaya hazır olduğunu belirtti. O’Brien, “Sağlık durumunu her yerde analiz etmeye devam ediyoruz ve Mayıs ayında çok daha fazla mağaza açacağımızı umuyoruz” dedi. Apple, hangi Apple Store mağazalarını yeniden açılacağını ise henüz belirtmedi.

Mart ayında Apple’ın perakende şefi Deirdre O’Brien, Güney Kore’deki yalnız bir mağazanın 18 Nisan’da onarım ve satın alma alımları için tekrar açıldığını söyledi. Güney Kore dışında herhangi bir Apple mağazasının henüz açılmadığını belirtmekte yarar var. Farkı kaynakların belirttiğine göre Apple, Kuzey Amerika’daki Apple Store’ların haziran ayı ortasında açılacağını belirtiyor. ABD’deki bazı eyaletlerin sosyal mesafe kurallarını gevşetmeye ve işletmelerin yeniden açılmasına izin verdiğini söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Apple Store, Bağdat Caddesi’ne geliyor

Türkiye’de Zorlu Center’da ve Akasya AVM’de iki mağazası bulunan Apple’ın bu mağazaları da ne zaman açacağı belirsizliğini koruyor. Şirket bu mağazaları dışında Türkiye’de üçüncü mağazasını da açmaya hazırlanıyor. Bağdat Caddesi’nde Erenköy’de açılacak mağazayla ilgili çalışmalarını sürdüren Apple’ın bu yıl veya en geç önümüzdeki yıl bu mağazayı da açacağını şimdiden belirtebiliriz.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın her açıdan iyileştirilen 16 inç MacBook Pro modeli