reklamı kapat

POPÜLER

Google kablosuz kulaklık Pixel Buds 2

Google’dan yeni kablosuz kulaklık müjdesi

Google, çok yakında “Pixel 4, Pixel 4 XL, yeni Nest Mini akıllı hoparlör, Nest Wifi ve Pixelbook Go yanında yeni bir kablosuz kulaklık modeli de tanıtmaya hazırlanıyor.

Google, 2017 yılında ilk kablosuz kulaklık modeli Pixel Buds ile karşımıza çıkmıştı. 40 dilde gerçek zamanlı çeviri yapma gibi gelişmiş özellikleri bulunan kulaklık, buna karşın en büyük rakip Apple AirPods karşısında çok beğenilmedi. Kablo ile kulaklıkların birbirine bağlandığı yapıyı benimseyen ürün, çok fazla gündeme gelmedi, bağlantı olarak çok da fazla satmadı. Ancak firma artık inanılmaz halen kablosuz kulaklık dünyasında hemen pes etmek istemiyor. İşte bu doğrultuda sağlam kaynaklara göre çok yakında Pixel Buds 2 geliyor. 15 Ekim tarihinde tanıtılacak denilen kulaklık hakkında şimdilik hiçbir bilgimiz bulunmuyor. Daha farklı bir tasarımı benimseyeceği düşünülen ürün, ilk sürümün yapabildikleri üstüne yeni imkanlar getirecek izlenimi oluşturuyor. Elbette dijital asistan Google Assistant ile derin bir etkileşim desteği taşıyacak modelin, kabloları tamamen terk etmesi isteniyor. Tasarım konusunda firmanın bunu yapması birçok kullanıcıyı fazlasıyla mutlu edebilir yorumları geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Pixel Buds 2 kablosuz kulaklık ses getirebilir

Bir şarj özellikli hazne ile geleceğine kesin gözüyle bakılan modelin, AirPods karşısında ses getirebilmek adına çok iyi özelliklere ihtiyacı bulunuyor. Bunları yapacak gücü elinde bulunduran Google, Pixel 4’ler için sürpriz kalmadığından bu yeni ürünüyle merak uyandırıyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni GoPro kamera modelleri