reklamı kapat

POPÜLER

samsung galaxy buds bean kablosuz kulaklık
samsung galaxy buds bean kablosuz kulaklık

Garip tasarımlı Samsung kablosuz kulaklık için önemli detay

Gerçekten garip görünen Samsung Galaxy Buds Bean kablosuz kulaklık modeli pazara farklı bir isim altında sunulacak. İşte o isim belli oldu;

Geçtiğimiz haftalarda Roland Quandt tarafından sızdırılan Samsung Galaxy Buds Bean kablosuz kulaklık, tasarımıyla gerçekten çok dikkat çekmişti. Sayfada görebileceğiniz üzere Galaxy Buds Plus’tan çok daha farklı görünen ve kulak içi formunda olmayan kablosuz kulaklık, kulağa çok garip şekilde oturuyor ve üzerinde zaman geçmesine rağmen halen aşırı konforlu olacakmış izlenimi yaratmıyor. Bünyesinde iki farklı sürücü yer alan model, pazara sürpriz olmadığı üzere farklı bir isim altında çıkacak. İşte bu isim resmi kayıtlara göre Samsung Galaxy Buds X olacak. Gayet uygun görünen bu isim, şu an Hindistan merkezli olarak kayıt altına alınmış durumda. Aktif gürültü engelleme teknolojisiyle Galaxy Buds Plus’ın en önemli eksiğine sahip olmayacağı söylenen yeni adıyla Galaxy Buds X, söylendiği kadarıyla bünyesinde etkili bir gürültü engelleme için üç adet mikrofon barındırıyor. Yaklaşık olarak 11 saatlik bir pil ömrü sunacağı aktarılan kulaklık, yapısı gereği silikon kulak uçlar da kullanmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peki Samsung Galaxy Buds Bean yani Samsung Galaxy Buds X kablosuz kulaklık kaça satılacak?

Henüz şarj özellikli haznesi sızdırılmayan modelin, Samsung Galaxy Note 20 ailesiyle beraber lanse edilebileceği düşünülüyor. Fiyat ise sağlam kaynaklardan gelen bilgiye göre 150 dolar altında olacak.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle dikkat çeken akıllı saat modeli