reklamı kapat

POPÜLER

samsung galaxy buds bean kablosuz kulaklık
samsung galaxy buds bean kablosuz kulaklık

Galaxy Watch 3 ile gelen kablosuz kulaklık: Samsung Galaxy BudsX

İlk başta Samsung Galaxy Buds Bean olarak geçen yeni Samsung imzalı kablosuz kulaklık Samsung Galaxy BudsX çok yakında geliyor. İşte bilinenler;

Advertisement

5 Ağustos tarihinde Galaxy Note 20 ailesi ve detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat ile beraber Samsung Galaxy BudsX kablosuz kulaklık da artık kesin olarak lanse ediliyor. Kısa süre önce Galaxy Wearable uygulaması üzerinde görünen kulaklık, hatırlarsınız geçtiğimiz aylarda Roland Quandt tarafından sızdırılmış ve tasarımıyla gerçekten çok ses getirmişti. Sayfada görebileceğiniz üzere Galaxy Buds Plus’tan çok daha farklı görünen ve kulak içi formunda olmayan kablosuz kulaklık, kulağa çok garip şekilde oturuyor ve halen aşırı konforlu olacakmış izlenimi yaratmıyor. Aktif gürültü engelleme teknolojisiyle Galaxy Buds Plus’ın en önemli eksiğine sahip olmayacağı söylenen Galaxy Buds X, söylendiği kadarıyla bünyesinde etkili bir gürültü engelleme için üç adet mikrofon barındırıyor. Yaklaşık olarak 11 saatlik bir pil ömrü sunacağı aktarılan kulaklık, yapısı gereği silikon kulak uçlar da kullanmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kablosuz kulaklık Samsung Galaxy BudsX için fiyat bilgisi de elimizde yer alıyor

Halen şarj özellikli haznesi sızdırılmayan modelin, sağlam kaynaklardan gelen bilgiye göre 150 dolar altında bir fiyatı bulunuyor. Bu açıdan çok ucuz olmayacak kulaklık, tahmin edebileceğiniz üzere Türkiye’de de satılacak.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle dikkat çeken akıllı saat modeli