reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 için netleşen sevindirici şarj detayı

Xiaomi Mi Band 4 sonrasında karşımıza çıkacak Xiaomi Mi Band 5 için firmadan yeni bir paylaşım daha geldi. Yeni bir detay daha netleşti.

Advertisement

Xiaomi Mi Band 5 firmanın başladığı resmi poster paylaşımları ile gündemde kalmayı sürdürüyor. En son global olarak NFC desteğiyle (Mobil ödeme odaklı) yolda olduğu kesinleşen ve sayfada gördüğünüz tanıdık tasarımı karşımıza çıkan ürün, görebileceğiniz üzere tasarımsal açıdan Mi Band 4’ten çok da farklı değil. Ön yüzünün tamamı ekran olmayan akıllı bileklik, yayımlanan aşağıdaki yeni posterlerde ilk olarak arkasındaki nabız sensörünü gözler önüne seriyor. Ancak burada en çok dikkat çeken manyetik şarj sistemi oluyor. Model bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar kolay şekilde şarj edilebiliyor ve bu da oldukça sevindiriyor. Bu arada yeni kaynaklar Alexa desteği taşıyan versiyonun “Smart” takısı ile gelmeyebileceğini aktarıyor. Bu özelliğin direkt olarak Mi Band 5’in global sürümüne konulacağı iddia ediliyor. 11 farklı profesyonel spor moduna sahip denilen akıllı bileklik, kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor ve bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi görebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 5 için diğer detaylar şöyle

Stres ve nefes alma yönetimi odaklı bir özelliği de olacak denilen Mi Band 5, 40 dolar civarında bir fiyata sahip olacak gibi duruyor. Hatta biliyorsunuz bazı kaynaklar 30 dolar gibi bir fiyattan bahsediyor. Gelişmiş sensörleriyle SpO2 ölçüm desteği ve nabız sensörü ile beraber yolda olan bileklik Mi Band 5, biliyorsunuz resmi olarak 11 Haziran tarihinde 1,2 inç boyutunda renkli bir ekran ile tanıtılıyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli