reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4 Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik için şüpheli tasarım sızıntısı!

Ses getiren akıllı bileklik modeli Xiaomi Mi Band 4 sonrasında karşımıza çıkacak Xiaomi Mi Band 5 için tasarım konusunda bir sızıntı yapıldı.

Xiaomi Mi Band 5 hatırlarsınız en son SpO2 desteğine sahip olacak haberiyle gündemde yer edinmişti. Bu açıdan sağlık / aktivite takibi konusunda nabız sensörü ile beraber çıtayı oldukça yükseltecek izlenimi oluşturan Mi Band 5, daha önceki sızıntıda NFC desteğine de sahip olacak denilmişti. Şimdi ise bilekliği gösterdiği iddia edilen, “şüpheli” diyebileceğimiz görseller karşımızda. Henüz yüzde 100 doğrulanmayan bu görseller, eğer doğruysa tasarım konusunda Xiaomi’nin yeni bileklikte herhangi bir yenilik yapmayacağını gösteriyor. Bu da elbette yeni modeli bekleyenler için üzücü görünüyor. Beklendiği üzere Mi Band 4 gibi renkli bir gövdesine oranla halen ufak kalan ekrana sahip olan ürün, fotoğraflarda şarj ünitesini de gözler önüne seriyor. Eğer böyle gelirse Mi Band 4 sahiplerinin kesinlikle geçmek istemeyeceği Xiaomi Mi Band 5, resmi olarak yıl sonuna doğru elde edilebilir olacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 5 için bir versiyon daha gündemde

Daha önce ortaya kadarıyla modelin bir de “Smart” yani akıllı versiyonu yolda bulunuyor. Bu versiyon farkını dijital asistan Amazon Alexa desteğiyle koyacak açıklaması yapılıyor. Bünyesinde mikrofon ve yüksek ihtimalle hoparlör yer alacak denilen “Smart” sürüm, bağlantı olarak normalden daha pahalıya karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Modelin yakında daha da detaylanmasını bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli