reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik için yapılan ilk fiyat sızıntısı!

Xiaomi Mi Band 4 sonrasında karşımıza çıkacak Xiaomi Mi Band 5 için bu sefer fiyat konusunda bir sızıntı yapıldı. Model bu konuda üzmeyecek.

Xiaomi Mi Band 5 bu aralar gündemden düşmüyor. Hatırlarsınız kısa süre önce akıllı bilekliğin SpO2 ölçüm desteğine sahip olacağı aktarılmıştı. Sağlık ve aktivite takibi konusunda nabız sensörü ile beraber gelecek denilen Mi Band 5, eğer doğruysa Mi Band 4 ile benzer bir tasarımla yolda bulunuyor. Bir kamera uygulamasına da sahip olacak ve bu sayede kişilere bileklikleri üzerinden görüntüye bakarak fotoğraf çekme şansı tanıyacak denilen ürün, son yapılan sızıntı doğruysa 28 dolara satılacak. Bu fiyat şimdilik biraz iyimser yani düşük bulunuyor. Normal fiyatın biraz daha yüksek olacağı düşünülüyor. Ancak yine de aşırı yüksek bir fiyat kesinlikle beklenmiyor. Yani burada 40 dolara bile ulaşılmayacağı düşünülüyor. Esas pahalı olacak modelin aşağıdaki Smart sürüm olacağı düşünülüyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 5 Smart ilginç duruyor

Tekrarda hatırlamak adına bu versiyon farkını dijital asistan Amazon Alexa desteğiyle koyacak açıklaması yapılıyor. Bünyesinde mikrofon ve yüksek ihtimalle hoparlör yer alacak denilen “Smart” sürüm, bağlantı olarak normalden daha pahalıya karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Dikkat çeken akıllı bilekliğin yakında daha da detaylanmasını bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli

İLGİLİ HABERLER