reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4 Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik için bulunan yeni özellikler

Xiaomi Mi Band 4 sonrasında karşımıza çıkacak Xiaomi Mi Band 5 için bu sefer yeni özellikler ortaya çıkmış durumda. Ürün detaylanıyor.

Xiaomi Mi Band 5 geçtiğimiz günlerde SpO2 desteğine sahip olacak haberiyle gündemde yer edinmişti. Sağlık ve aktivite takibi konusunda nabız sensörü ile beraber çıtayı oldukça yükseltecek denilen Mi Band 5, daha önceki sızıntıda NFC desteğine de sahip olacak denilmişti. Kısa süre önce yapılan sızıntı doğruysa yerini alacağı Mi Band 4 ile benzer bir tasarımla yolda olan ürün, bu sefer bulunan  yeni özellikler ile gündemde yer alıyor. Bu yeni sızıntıya göre merak edilen bileklik bir kamera uygulamasına sahip olacak. Bu sayede kişiler bileklikleri üzerinden görüntüye bakarak fotoğraf çekebilecek. Şimdilik 11 farklı egzersizi kesin olarak tanıyor denilen bileklik, birçok farklı saat arayüzü ile geliyor. Bunların bazıları direkt olarak aşağıda yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 5 yalnız gelmiyor

Daha önce de aktardığımız üzere modelin bir de “Smart” yani akıllı versiyonu yolda bulunuyor. Bu versiyon farkını dijital asistan Amazon Alexa desteğiyle koyacak açıklaması yapılıyor. Bünyesinde mikrofon ve yüksek ihtimalle hoparlör yer alacak denilen “Smart” sürüm, bağlantı olarak normalden daha pahalıya karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Dikkat çeken akıllı bilekliğin yakında daha da detaylanmasını bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli