reklamı kapat

POPÜLER

Redmi Smart TV X

Redmi Smart TV X tanıtıldı; işte fiyat ve tüm özellikler!

Xiaomi alt markası Redmi, ürün gamını geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan akıllı televizyon modeli Redmi Smart TV X ile genişletti.

Redmi Smart TV X, firmanın en yeni akıllı televizyon modeli olarak ses getirmiş durumda. Yukarıda da görebileceğiniz üzere 50 inç, 55 inç ve 65 inç boyutlarda raflardaki yerini alacak model, akıcı görüntü sunan MEMC ile donatılmış ve NTSC renk gamutunun yüzde 85’ini karşılayan 4K LCD panel üzerine kuruluyor. Bütçe dostu sınıfında yer aldığından 8K söz konusu dahi olmayan televizyon, firmanın tanıtım öncesi paylaşımda da aktardığı üzere çok güçlü bir yerleşik ses sistemine sahip. Televizyonda dört adet 12,5W gücünde hoparlör ve tam 8 üniteli subwoofer yer alıyor. Bu açıdan harici ses çözümlerine ihtiyacı tamamen bitirecek olan TV, 2 GB RAM + 32 GB dahili depolama sunuyor. Metal çerçevesi bulunan ve genel olarak güzel görünen televizyon, Dolby Audio ve DTS-HD teknolojilerine de aktif olarak destek veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi Smart TV X kaça satılacak?

İlk olarak Çin merkezli satışa çıkacak televizyonunu 50 inç versiyonu 280 dolar, 55 inç versiyonu 322 dolar, 65 inç versiyonu ise yaklaşık olarak 462 dolar fiyat etiletine sahip. Türkiye’de satılmasını beklemediğimiz ürünler, Çin pazarında oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşacak izlenimi yaratıyor.

İlginizi Çekebilir

Kamerası çok ses getirecek akıllı telefon modeli

İLGİLİ HABERLER