reklamı kapat

POPÜLER

Redmi Display 1A
Redmi Display 1A

Redmi imzalı çok ucuz ilk monitör ile tanışın: “Redmi Display 1A”

Xiaomi alt markası Redmi, ürün gamına ilk defa bir monitör ekledi. Kısa süre önce uygun fiyatlı Redmi Display 1A tanıtıldı.

Xiaomi, Redmi markasıyla da ürün gamını büyütüyor. Bu sefer karşımıza çıkan Redmi Display 1A, sadece 83 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Oldukça şık bir tasarımı olan çerçeveleri konumuna göre gerçekten inanılmaz ince olan model, bu açıdan aşağıdaki gibi çoklu kurulumlara da oldukça uygun. 23,8 inç boyutunda olan yani büyük olmayan monitör, LCD IPS panelinde 1920×1080 piksel çözünürlük sunuyor. 250 nit parlaklığı bulunan ve 1000:1 kontrast değeri sunan Display 1A, bünyesinde standart bağlantılar taşıyor ve genel kullanım için gerçekten çok iyi görünüyor. Özellikle fiyatıyla çok ses getiren monitörün, ilk olarak Çin’de satılacağını belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi Display 1A öncesinde Redmi Smart TV X televizyon modeli tanıtılmıştı

50 inç, 55 inç ve 65 inç boyutlarda hazırlanan firmanın akıllı televizyonu, hatırlamak adına akıcı görüntü sunan MEMC ile donatılmış ve NTSC renk gamutunun yüzde 85’ini karşılayan 4K LCD panel üzerine kuruluyordu. Bütçe dostu sınıfında yer aldığından 8K söz konusu dahi olmayan televizyon, firmanın tanıtım öncesi paylaşımda da aktardığı üzere çok güçlü bir yerleşik ses sistemine sahip. Televizyonda dört adet 12,5W gücünde hoparlör ve tam 8 üniteli subwoofer yer alıyor. Bu açıdan harici ses çözümlerine ihtiyacı tamamen bitirecek olan TV, 2 GB RAM + 32 GB dahili depolama sunuyor. Metal çerçevesi bulunan ve genel olarak güzel görünen televizyon, Dolby Audio ve DTS-HD teknolojilerine de aktif olarak destek veriyor.

İlginizi Çekebilir

Kamerası çok ses getirecek akıllı telefon modeli