reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi oyuncu monitörü

Xiaomi tarafından geliştirilen iddialı oyun donanımı

Xiaomi ürün gamını büyütmeyi sürdürüyor. Firma artık oyun donanımı pazarında da iddialı olmaya başlamış durumda. İşte detaylar;

Xiaomi uygun fiyatlı monitör pazarının en önemli isimlerinden oldu. Firmanın hali hazırda kişilere sunduğu birçok farklı monitör bulunuyor. Aynı zamanda alt marka Redmi üzerinden de farklı monitör modelleri tanıtan dev teknoloji firması, söylendiği kadarıyla bir oyun / oyuncu monitörü de geliştiriyor. İşte bu monitör, aktarıldığı kadarıyla 24,5 inç, 27 inç ve 29,5 inç boyutlarında yolda bulunuyor. Modelin en önemli özelliği ise 165 Hz yenileme hızı olacak deniyor. Bu da gerçekten yüksek bir değer ve çok akıcı oyuna imkan tanıyacak olmasıyla dikkat çekiyor. Full HD ve 4K çözünürlük seçeneklerinin olacağı tahmin edilen monitör, büyük ihtimalle 1 ms tepki süresine de sahip olacak ve birçok benzerinden çok daha uygun bir fiyatla satılacak. Çerçevesiz modern bir tasarımla beklenen Xiaomi imzalı oyuncu monitörü, önümüzdeki aylarda resmi olarak görücüye çıkartılacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi alanda en son Redmi Display 1A ile karşımıza çıkmıştı

Redmi Display 1A, sadece 83 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Oldukça şık bir tasarımı olan çerçeveleri konumuna göre gerçekten inanılmaz ince olan model, bu açıdan aşağıdaki gibi çoklu kurulumlara da oldukça uygun. 23,8 inç boyutunda olan yani büyük olmayan monitör, LCD IPS panelinde 1920×1080 piksel çözünürlük sunuyor. 250 nit parlaklığı bulunan ve 1000:1 kontrast değeri sunan Display 1A, bünyesinde standart bağlantılar taşıyor ve genel kullanım için gerçekten çok iyi görünüyor. Özellikle fiyatıyla çok ses getiren monitörün, ilk olarak Çin’de satılıyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli