reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi kavisli oyuncu monitoru

30 inçlik Xiaomi kavisli oyuncu monitörü için indirim fırsatı [Mayıs 2024]

 - Güncelleme: 13 Mayıs 2024 16:34

Yüksek yenileme hızıyla öne çıkan Xiaomi kavisli oyuncu monitörü için indirim fırsatı geldi. Bir satış kanalında fiyatı gerileyen monitör 200 Hz’lik yenileme hızıyla akıcı bir deneyime imkan tanıyor.

200 Hz’lik yenileme hızını destekleyen ilk 30 inçlik kavisli ekran olarak lanse edilen Xiaomi kavisli oyuncu monitörü, 2.560 x 1.080 piksel çözünürlük sunuyor. Üç tarafı dar çerçeve tasarımını benimseyen monitörün ekran gövde oranı ise 21:9. Ekran parlaklığı maksimum 300 nit olan monitör, 3.000:1 statik yüksek kontrast sunuyor. AMD’nin FreeSync Premium özelliğine de destek veren monitör bu sayede ekran yırtılmalarının önüne geçiyor. SRGB renk gamının yüzde 99’ını kapsayan monitörde DC karartma teknolojisi de bulunuyor. Bu teknoloji ekran titremesini azaltıyor ve TÜV Rheinland sertifikalı düşük mavi ışık modu, kısa dalga mavi ışığı filtrelemek için açılabiliyor. Monitör çok yönlü verimlilik için ekran ikiye bölünebiliyor. Kullanıcılar bu sayede daha verimli çalışabiliyor. Ayarlanabilir stand sayesinde kullanıcılar bilgisayar diledikleri açıda kullanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi kavisli oyuncu monitörü uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

HDMI bağlantı noktasına da destek veren monitör şu anda bir satış kanalında 7.380 TL‘ye satılıyor. Monitör kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Kullanıcılar monitörü ayda 1.230 TL ödeyerek (kredi kartlarıyla) temin edebiliyor. Eğer şu sıralar bir oyuncu monitörü satın almayı planlıyorsanız bu kampanyaya göz atabilirsiniz.

Xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın