reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Odyssey G9

49 inçlik Samsung Odyssey G9 kavisli oyuncu monitörü için 6.500 TL’lik indirim fırsatı [Haziran 2024]

Samsung Odyssey G9 kavisli oyun monitörü için bir kampanya geldi. 49 inçlik ekran boyutuna sahip olan monitör büyük boyutuyla dikkat çekiyor. 32:9 oranındaki 1000R kavisli ekran 4K çözünürlük sunuyor.

240 Hz yenileme hızı, 1 ms tepki süresi ve FreeSync Premium Pro gibi özelliklerin de bulunduğu Samsung Odyssey G9 monitorün tepe parlaklık değeri ise 1.000 nit. Kontrast oranı 1.000.000:1 olan monitör yeni Arena aydınlatma özelliğiyle ve ergonomik HAS standla geliyor. Monitörde TÜV sertifikalı gelişmiş göz konforu teknolojisi kullanılıyor. Bu teknoloji mavi ışığı en aza indirerek ve rahatsızlık veren ekran titreşimini düşürerek göz yorgunluğunu azaltıyor. Uyum sağlayan görüntü özelliği ortamdaki ışığı algılayan bir sensör yardımıyla parlaklığı otomatik olarak ayarlıyor. Oyuncular için HDR10+ Gaming ekran özelliğinin de bulunduğu monitör siyah renkli bir gövdeye sahip. Monitörde bununla birlikte Picture-by-Picture özelliği de var. Kullanıcılar bu özellik sayesinde oyun, izleme ve ve sohbet gibi işlemleri aynı anda yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Odyssey G9 monitörün kampanyalı fiyatı ne kadar?

Görüntü kaynakları arasında otomatik geçiş özelliği ile monitörünüz bağlı cihazlar açıldığında bunu otomatik olarak algılıyor ve anında yeni sinyal kaynağına geçiş yapıyor. Resmi fiyatı 31.999 TL olan monitör yapılan indirimle şu anda 25.499 TL‘ye temin ediliyor. Yeni kampanya haberlerini de sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.
samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın