reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Odyssey Neo G9

Şirketin ilk mini-LED monitörü Samsung Odyssey Neo G9 ile tanışın

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, yeni bir monitörle daha gündemde yer alıyor. Bu sefer şovun yıldızı Samsung Odyssey Neo G9.

Samsung tarafından ufak bir tanıtım ile ortaya çıkarılan ve daha sonra detaylanması beklenen Samsung Odyssey Neo G9, isminden de anlaşılabileceği üzere direkt olarak oyuna ve oyunculara hitap ediyor.

Samsung’un ilk mini-LED monitörü olduğu aktarılan Odyssey Neo G9, bu sayede derin siyahlar ve yüksek parlaklığı bir araya getiriyor. Burada özellikle HDR konusunda LCD ya da QLED monitörlerden daha iyi sonuçlar alınabiliyor.

Teknik olarak verilen ilk bilgilere göre 32:9 en boy oranına sahip olan yani ultra geniş açı bir seçenek oluşturan Odyssey Neo G9, tam olarak 5.120×1440 piksel çözünürlük sunuyor.

AMD FreeSync Premium Pro ve Nvidia G-Sync desteklerine sahip olan model için henüz diğer teknik detaylar bilinmiyor. Ancak ürün yüzde 99 ihtimalle 1 ms tepki süresine sahip, 240 Hz gibi yenileme hızı taşıyor ve 49 inç civarında boyutla geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Odyssey Neo G9 çok ama çok pahalı olacaktır

Henüz modelin fiyatı açıklanmıyor ancak karşımızda çok gelişmiş bir seçenek yer alıyor. Bunun olumsuz tarafı ise her zaman olduğu gibi yüksek fiyat oluyor. Monitörün tüm detayları 29 Temmuz tarihinde ortaya çıkacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın