reklamı kapat

POPÜLER

Skullcandy kablosuz kulaklık

Push Ultra

Push Ultra

Indy Fuel

Indy Evo

Skullcandy kablosuz kulaklık

Sesh Evo

Skullcandy’den kaybetmeyi sonlandıran kablosuz kulaklık serisi!

Kulaklık pazarının aşırı öne çıkmayan önemli isimlerinden olan Skullcandy, bünyesine Tile teknolojisi entegre edilen yeni kablosuz kulaklık modellerini tanıttı.

Skullcandy imzalı yeni kulaklıklar toplam dört farklı versiyon halinde karşımızda yer alıyor. Pazardan alışık olduğumuz tasarımlara sahip ürünler, farklarını yerleşik Tile entegrasyonu ile koyuyorlar. Bu sayede kişilerin kablosuz kulaklıklarını kaybetme durumu tamamen ortadan kaldırılıyor. Tile takip teknolojisiyle kulaklıkların yerleri telefonlar üzerinde ayrı ayrı kolaylıkla tespit edilebiliyor. Bu da gerçekten çok iyi görünüyor. Çünkü kablosuz kulaklıkları kaybetme sorunu gerçekten birçok kişinin canını oldukça sıkıyor. Sırf bu yüzden halen kablosuz kulaklık almayan kişiler bulunuyor. Skullcandy‘nin modellerine biraz daha spesifik olarak bakarsak ilk olarak Push Ultra karşımıza çıkıyor. IP67 sertifikasına sahip model, haznesi ile 40 saatlik pil ömrü sunuyor ve kablosuz şarj desteğiyle geliyor. Bu model 99 dolarlık bir fiyata sahip. Hepsi kulak içi formundaki modellerden yine 99 dolarlık Indy Fuel, IP55 sertifikasına sahip, 30 saatlik bir pil ömrüne sahip ve kablosuz şarj desteğiyle geliyor. 80 dolarlık Indy Evo modeli ise IP55 sertifikası ve 30 saatlik bir pil ömrü ile karşımıza çıkıyor. Son model Sesh Evo ise 60 dolarlık bir fiyata sahip. 24 saatlik pil ömrü olan model, IP55 sertifikasına sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Skullcandy imzalı kablosuz kulaklık modelleri dikkat çekmeyi başarmış durumda

Birçok farklı renk seçenekleri bulunan ve ses kalitelerinin yüksek olduğu aktarılan ürünlerin satış sayfasına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Vivo’nun çok merak edilen yeni modeli