reklamı kapat

POPÜLER

Skullcandy Push

Skullcandy’nin tamamen kablosuz ilk kulaklığı: Skullcandy Push

Özellikle gençleri hedef alan kulaklıklarıyla adından söz ettiren Skullcandy, tamamen kablosuz ilk kulaklığını görücüye çıkarttı. Skullcandy Push adı verilen kulakiçi kulaklık, piyasaya yeni bir soluk getiriyor.

Advertisement

Kulaklık tam dolu pille 6 saate varan çalma deneyimi vadediyor. Skullcandy Push şarj kutusuna konduğunda ekstradan 6 saate varan bir güç sağlıyor. Toplamda 12 saate varan bir kullanım deneyimi sunan kulaklık piyasadaki kulaklıklarda olduğu gibi kullanıcıların telefon görüşmesi yapabilmesine, sesli asistana ulaşabilmesine ve parçaları değiştirmesine imkan tanıyor. Şarj kutusu üzerinde yer alan gösterge üzerinden pil seviyesi de görüntülenebiliyor. Bluetooth üzerinden mobil cihazlarla iletişim kurabilen kulaklığın frekans tepki aralığı ise 20Hz – 20KHz. Skullcandy, kulaklığın suya ve toza karşı dayanıklı olmadığını belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kulaklığın satış fiyatı ne olacak?

Psychotropical Teal olarak adlandırılan tek renk seçeceğiyle gelen Skullcandy Push’un yurt dışındaki fiyatı ise 129 dolar. Skullcandy Push, 15 Ocak’ta piyasaya sunulacak. Skullcandy aynı zamanda yeni bir kulaklık seti veya şarj çantası da sunacak. Kullanıcıların kulaklık veya şarj kutusunu kaybetme durumunda ekstradan 49 doları gözden çıkarması gerekiyor. Skullcandy Push’un Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Çift ekranlı Nubia X