reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Smart Dashcam 2K araç içi kamera
Xiaomi Mi Smart Dashcam 2K araç içi kamera

Araç içi kamera Xiaomi Mi Smart Dashcam 2K tanıtıldı; işte fiyatı

Ürün gamı en geniş firmalardan Xiaomi, bu sefer yeni akıllı araç içi kamera sistemi Xiaomi Mi Smart Dashcam 2K ile karşımızda.

Xiaomi çok fazla gündeme gelmiyor olmasına rağmen araç içi kamera pazarında da çok büyük bir isim konumunda yer alıyor. Firmanın bu alandaki en yeni çözümü olan Xiaomi Mi Smart Dashcam 2K, isminde de geçtiği üzere 2K çözünürlükte video kaydı gerçekleştirebiliyor. Bu açıdan otomobil sahiplerine oldukça detaylı / keskin bir kayıt sunan model, burada arkadan aydınlatmalı OV OS05A10 kamera sensörü kullanıyor deniyor. F1.8 diyafram değeriyle düşük ışık performansı da iyi olan kamera, arkasında 3 inç boyutunda dokunmatik bir IPS ekran taşıyor. Burada hem ayarlar yapılabiliyor hem de görüntü takip edilebiliyor / izlenebiliyor. 140 derecelik bir görüş açısı sunan şık tasarımlı ürün, akıllı özelliklere de sahip. Burada sesli komutlar en başta geliyor.  Özel teknolojileri ile görüntü kalitesini artırabilen siyah renkli kamera, kablo girişi yan tarafında taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı araç içi kamera Xiaomi Mi Smart Dashcam 2K

Yaklaşık olarak 56 dolarlık bir fiyatı bulunan ürünün, ilerleyen dönemde Türkiye’de de satılacağını düşünüyoruz. Ancak bunun için henüz net bir açıklama elimizde bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Gimbal kameralı akıllı telefon modeli