reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Artık çok az kaldı; tasarımıyla göz dolduran Xiaomi Mi Mix 3 için hazır olun

Xiaomi‘nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu Mi Mix 3, çıkışının önündeki önemli bir engelden kurtuldu. Model için hazır mısınız?

Resmi olarak 15 Ekim tarihinde lanse edilmesi beklenen Xiaomi Mi Mix 3, kısa süre önce Çin merkezli 3C sertifikasını aldı. Kayıtlarda M1810E5A, M1810E5E, M1810E5T ve M1810E5EC model numaralarıyla görülen telefon, burada yeni bir teknik detay kazanmıyor. Ancak biliyorsunuz Xiaomi Mi Mix 3 teknik taraftan çok tasarımıyla öne çıkmaya hazırlanıyor. İnanılmaz ince çerçevelere sahip olacak telefon, bunu sürgülü kamera sistemiyle elde ediyor. Tasarımsal açıdan Honor Magic 2 ve Oppo Find X karşısına çıkacak firmanın yeni amiral gemisi akıllı telefonu, sürgülü kamerada hem ön hem de arka kameraları taşıyor. Arkasında üçlü kamera taşıma ihtimali bulunan modelin, bir ekran çentiği yer almıyor. Bu açıdan kişileri çok memnun edecek modelin, sürgülü kamera yapısı aşağıdaki videoda görebileceğiniz gibi çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 için beklenen teknik detaylar şunlar

Bildiğimiz kadarıyla model 2K çözünürlükte bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gücünü Snapdragon 845 işlemci ve 6 GB / 8 GB RAM’den alacağı belirtilen cihaz, ekrana entegre parmak izi teknolojisini benimsiyor. Bu teknolojinin optik tabanlı olduğu ancak çok hızlı çalıştığı söyleniyor. Başlangıç fiyatının yaklaşık 550 dolar olacağı söylenen kablosuz şarj destekli model, dijital asistanına erişim için özel bir butona da sahip olacak.

İlgili Video

Modelin sürgülü kamera sistemini gösteren bir video