reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Kızaklı telefon Xiaomi Mi Mix 3 en zorlu sağlamlık testinde [Video]

Kızaklı tasarımıyla dikkat çeken modellerden Xiaomi Mi Mix 3, JerryRigEverything tarafından en zorlu sağlamlık testine sokuldu. İşte ortaya çıkan sonuç;

Çin’li üreticinin son yıllarda tanıttığı en güzel modellerinden Xiaomi Mi Mix 3, zorlu sağlamlık testinde ilk olarak ekranı koruyan camıyla değerlendiriliyor. Telefon burada birçok diğer amiral gemisi akıllı telefon ile benzer çizilme performansı ortaya koyuyor. Kızaklı sistemde yer alan ön kamera sistemi de kolaylıkla çizilmeyen cam ile korunan telefon, metal ile plastiği birleştiren bir gövde üzerine kuruluyor. Parmak izi sensörü ve arkası kolaylıkla çizilmeyen Xiaomi Mi Mix 3, arka kamera sistemini de çizilmeye dayanıklı cam ile koruyor. Gelelim bu testin en çok merak edilen bükülme denemesine. Telefon sürgülü yapısına rağmen bükülme testinden rahatlıkla geçiyor. Model biraz esnemesine rağmen herhangi bir kırılma ya da sorun yaşamıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 en çok 10 GB RAM’li versiyonuyla dikkat çekiyor

Bilmeyenler için Palace Museum Edition olarak isimlendirilen bu sürüm, normalden farklı olarak tam 10 GB RAM ile geliyor. Mavi renkli kasa üzerine kurulan bu özel sürüm, Palace Museum ile ortaklaşa geliştirilmiş. Tasarımsal olarak farkını efsanevi Xiezhi’nin yer aldığı logosuyla koyan Palace Museum Edition, normalden daha dolu bir kutu içeriğine ve özel bir arayüz temasına da sahip.