reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Türkiye’de de satılan Xiaomi Mi Mix 3 parçalarına ayrıldı [Video]

Kızaklı tasarımıyla dikkat çeken modellerden Xiaomi Mi Mix 3, JerryRigEverything tarafından parçalarına ayrıldı. Modelin içine gelin yakından bakalım.

2018’in en önemli modellerinden Xiaomi Mi Mix 3, JerryRigEverything tarafından geçtiğimiz haftalarda zorlu sağlamlık testine sokulmuştu. Kızaklı yapıya rağmen çok sağlam bir gövdeye sahip olan telefon, bu açıdan oldukça dikkat çekmişti. Şimdi ise telefon parçalarına ayrıldı. Baktığımız zaman Xiaomi Mi Mix 3 modelinin içini açmak diğer amiral gemilerinden farklı değil. Yüksek ısı kullanılarak rahatlıkla açılabilen model, bünyesinde birçok güçlü mıknatıs barındırıyor. İçerisinde en çok kullanılan kızak sistemi dikkat çeken model, birim alana sığdırılanlar ile şaşırtıyor. Kızak sistemi oldukça sağlam olan ve benzerlerinden daha sağlam hissettiriyor denilen telefon, kesinlikle uzun süre görev yapacak bir gövde üzerine kuruluyor. Türkiye’de de aktif olarak satılan modelin (4.460 TL), yakında 5G desteğine ve Snapdragon 855 işlemciye sahip versiyonu da geliyor. Bu versiyon gerçekten çok merak ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 10 GB RAM’li versiyonuyla ciddi ses getirmişti

Hatırlamak adına Palace Museum Edition olarak isimlendirilen bu sürüm, normalden farklı olarak tam 10 GB RAM ile geliyor. Mavi renkli kasa üzerine kurulan bu özel sürüm, Palace Museum ile ortaklaşa geliştirilmiş. Tasarımsal olarak farkını efsanevi Xiezhi’nin yer aldığı logosuyla koyan Palace Museum Edition, normalden daha dolu bir kutu içeriğine ve özel bir arayüz temasına da sahip.