reklamı kapat

POPÜLER

LG

LG G8 ThinQ’nun tasarımıyla ilgili son iddia

Önümüzdeki günlerde tanıtılacak LG G8 ThinQ, su damlası şeklinde bir çentikle geleceği konuşuluyor. Yeni yayınlanan bir patentte piyasaya sürülecek model hakkında bilgi sunuluyor. Güney Koreli şirket daha ince çentikli bir telefonu piyasaya sunmak için artık gün sayıyor. Gelen bilgilere göre su damlası şeklindeki çentikli tasarım G8 ThinQ’da yer alacak.

Günümüzde tipik olduğu gibi, azaltılmış çerçeveli tek bir büyük ekran kullanmak yerine, LG’nin bir sonraki amiral gemisinin gerçekten benzersiz bir çift ekran kurulumundan faydalanacağı iddia ediliyor. Ancak, LG-V serisi akıllı telefonların aksine, bu herhangi bir küçük, ikincil ekranı içermeyecek. Söylentilere göre LG G8 ThinQ, isteğe bağlı olarak takılabilen ikinci bir ekranla gelecek. Ekranın katlanabilir veya kıvrılabilir olmayacağı belirtiliyor. Opsiyonel olarak sunulacak ekran sayesinde kullanıcılar telefonlarının ekranlarını büyüterek tablet gibi kullanabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Telefon için geri sayım başladı

LG G8 ThinQ daha önce duyduğumuz kadarıyla 4K çözünürlük sunan bir LCD panel ile geliyor. OLED ekranı V-Serisine bırakan firma, yeni modelinde Sound on Display (SoD) teknolojisine de yer verecek deniyor.

İlgili video

Telefonun tanıtımına az kaldı