reklamı kapat

POPÜLER

LG G8

LG G8 ThinQ sıra dışı bir özellikle geliyor

LG, yeni amiral gemisi akıllı telefonu LG G8 ThinQ’yu önümüzdeki ay tanıtmaya hazırlanıyor. Mobil Dünya Kongresi’nde lanse edilmesi beklenen telefon hakkında yeni bir detay ortaya çıktı. CNET’in aktardığı habere göre LG G8 ThinQ tasarımıyla teknoloji dünyasını şaşırtacak.
Günümüzde tipik olduğu gibi, azaltılmış çerçeveli tek bir büyük ekran kullanmak yerine, LG’nin bir sonraki amiral gemisinin gerçekten benzersiz bir çift ekran kurulumundan faydalanacağı iddia ediliyor. Ancak, LG-V serisi akıllı telefonların aksine, bu herhangi bir küçük, ikincil ekranı içermeyecek. Söylentilere göre LG G8 ThinQ, isteğe bağlı olarak takılabilen ikinci bir ekranla gelecek. Ekranın katlanabilir veya kıvrılabilir olmayacağı belirtiliyor. Opsiyonel olarak sunulacak ekran sayesinde kullanıcılar telefonlarının ekranlarını büyüterek tablet gibi kullanabilecek.

LG G8 ThinQ daha önce duyduğumuz kadarıyla 4K çözünürlük sunan bir LCD panel ile geliyor. OLED ekranı V-Serisine bırakan firma, yeni modelinde Sound on Display (SoD) teknolojisine de yer verecek deniyor. Bu Xiaomi tarafından Mi Mix serisinde uzun süre önce kullanılan hoparlör teknolojisi, ekran üzerinde oluşturulan titreşimler sayesinde ses verebiliyor ve böylece ahizeye olan ihtiyacı (Kemik ile ses iletimi de) ortadan kaldırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG G8 ThinQ’nun satış fiyatı ne olacak?

LG G8 ThinQ’nun satış fiyatı henüz belli olmasa da telefonun yüksek fiyattan satışa sunulması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

En yeni lüks akıllı saatlerden