reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home fragmanındaki enteresan isim detayı

Avengers Endgame’den sonra seyredeceğimiz Spider-Man Far From Home ilk fragmanıyla karşımıza çıktı. Bu fragmanda Peter Parker’ın tam adındaki eksiklik dikkatlerden kaçmadı.

Bilmeyen yok, şimdiye kadar üç farklı Örümcek Adam izledik. Bunlardan ilk ikisi Sony stüdyoları tarafından çekildi. Ardından Captain America Civil War filminin mümkün olabilmesi için Marvel ve Sony arasında bir anlaşma sağlandı. Peter Parker karakterini birlikte kullanacakları yeni bir düzen oluşturuldu. Fakat izleyiciler artık üçüncü Spider-Man’i göreceği için kahramanımızın orijin hikayesi atlandı. Bu yüzden göremediğimiz karakterlerden biri Ben Parker yani Ben Amca oldu. Marvel Sinematik Evreni’nde onun varolduğuna dair pek çok güzel detay yer alıyor. Fakat bu detaylardan biri çıkartılmış gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man Far From Home fragmanında Peter Parker arkadaşlarıyla Avrupa’ya gelmeye hazırlanıyor. Bunun için pasaportunu teslim alışını görüyoruz. Pasaportun üstünde yazan isim normalde Peter Benjamin Parker olmalı çünkü bu onun tam ismi. Fakat fragmanda görüyoruz ki ikinci ismi olan Benjamin artık yok. Bu da MCU’da Ben Amca bağlantılı bir detayın daha yer almadığı anlamına geliyor.

Yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği Spider-Man Far From Home filmi 5 Temmuz‘da vizyona girecek. Enteresan pek çok detaya ev sahipliği yapan ilk fragmanı aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home ilk fragman