reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home fragmanındaki Ben Amca detayı

Avengers Endgame sonrasında seyredeceğimiz Spider-Man Far From Home ilk fragmanıyla karşımıza çıktı. Üstelik bu fragmanda ufak bir Ben Amca detayı yer alıyordu.

Bildiğiniz gibi şimdiye kadar üç farklı Spider-Man izledik. Bu da Peter Parker’ın Örümcek Adam olma hikayesine defalarca şahit olduğumuz anlamına geliyor. İki serinin bitmesinin ardından Marvel dünyasına katılan kahramanımıza yeni bir orijin hikayesi çekilmedi. Yani klasik Ben Amca’nın ölümü hikayesini seyredemedik. Örümcek Adam’ın dönüşüm hikayesinde önemli yere sahip bu karakterin Marvel Sinematik Evreni’nde yer aldığını tekrar gösteren ufak bir detay gün yüzüne çıktı.

Spider-Man Far From Home fragmanı başlangıçta Peter Parker’ın hazırlık sürecine odaklanıyor. Kahramanımız yanına alacaklarını toparlıyor. Her şeyi yerleştirdiği bavul ise oldukça eski görünüyor. Fragmanda birkaç saniye görebildiğimiz bavulun üstünde BFP isimleri yer alıyor. Bu isimlerin Benjamin F. Parker‘a işaret ettiğini düşünmek pek de yanlış olmaz. Çünkü bu Peter Parker’ın amcasının tam ismiydi. Spider-Man Homecoming’de amcasından kalan takım elbiseyi kullanan kahramanımız bu sefer de onun bavulunu kullanıyor gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu ufak detay sıkı Spider-Man hayranlarını fazlasıyla memnun etmiş gibi görünüyor. Bakalım 5 Temmuz‘da vizyona girecek filmde başka ne gibi göndermeler göreceğiz?

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home ilk fragman