reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

peter parker

Marvel hayranlarının Spider-Man 3’te Peter Parker çözümü

Spider-Man Far From Home filminin bonus sahnesinde Spider-Man’in gerçek kimliği olan Peter Parker gün yüzüne çıktı. Peki kahramanımız bu sorunu nasıl aşabilir?

Marvel ve Sony arasındaki Örümcek Adam anlaşmasının yenilenmesiyle birlikte izleyicilerin endişe duyduğu günler son buldu. Onun yerine Spider-Man Far From Home’un finalinde yaşananlardan sonra Marvel Sinematik Evreni‘nde neler olacağı merak ediliyor. Hem çizgi romanlarda hem de şimdiye kadar izlediğimiz filmlerde Örümcek Adam’ım kimliği her zaman gizli oldu. Peter Parker çevresindekilere zarar vermek istemediği gibi kahramanlığa gizlilik içinde devam etmek istedi. Mysterio‘nun onun kimliğini açıklaması da büyük bir problem. Fakat Peter Parker’ın Iron Man gibi kimliği bilinen bir kahraman olarak yoluna devam etmesi karakterin özüne ters düşüyor. Peki kahramanımız bu problemden nasıl kurtulabilir?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man 3’te Peter Parker gelişimi

Marvel hayranlarının yeni teorisi Spider-Man’in kimliğinin ortaya çıkmasının ardından New York’ta yargılanacağı yönünde. Elbette mahkeme Peter Parker’ı kendini savunmak için çağıracak. Kahramanımız bu noktada Nick Fury rolünü üstlenen Talos‘un yardımını alabilir. Talos, Peter Parker’ın görüntüsüne bürünürken, kahramanımız kostümüyle mahkemede belirirse, herkes Peter Parker’ın boş yere suçlandığını düşünecek. Üstelik bu hikaye daha sonra Peter’ın gazeteciliğe soyunması ve Örümcek Adam’ın fotoğraflarını çeken isim olarak ün yapmasına da kapı açabilir. Böylece Peter bir yandan Daily Bugle için çalışıp bir yandan kimliğini gizleyerek kahramanlığa devam edebilir.

Açıkçası Talos çözümü pek çok Marvel hayranının aklına gelmişti. Fakat denklemin içinde Daily Bugle ve Peter’ın gazetecilik kariyerinin eklenmesiyle ciddi bir ilerleme kaydedilmiş oluyor.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı