reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead Spider-Man

The Walking Dead yıldızından şaşırtıcı Spider-Man açıklaması

Sekiz sezon boyunca rol aldığı The Walking Dead ile üne kavuşan genç yıldız Chandler Riggs Tom Holland’ın hayat verdiği Spider-Man ile ilgili enteresan bir itirafta bulundu.

Önce süreci hatırlamak için birkaç sene öncesine gidip, Captain America Civil War hazırlık sürecini hatırlamak gerekiyor. Bu hikayeyi anlatmak için Spider-Man karakterine ihtiyaç duyan Marvel, Sony stüdyolarıyla anlaşmaya varmıştı. Böylece iki stüdyonun ortak Örümcek Adam arayışı başladı. Sayısız oyuncunun Peter Parker olmak için seçmelere girdiğini duyduk. Fakat rolün sahibi sonunda Tom Holland oldu. Görünen o ki Peter Parker olma hayali kuran oyunculardan biri de Chandler Riggs‘di. The Walking Dead’de Carl Grimes’a hayat veren oyuncu bu durumu şu sözlerle itiraf etti:

“Örümcek Adam olmak için seçmelere katılan oyunculardan biriydim. Çok güzel olacağını düşünmüştüm fakat olmadı. Fakat Tom Holland Örümcek Adam olarak şahane bir iş çıkartıyor. Gerçekten harika. Spider-Man Homecoming filmini geçtiğimiz haftalarda izledim. Holland çok komikti. Kesinlikle rol için biçilmiş kaftan. Harika bir iş çıkartmış.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklamaya bakılırsa Chandler Riggs hala Spider-Man rolünü kaçırdığı için üzgün fakat Tom Holland’ı da takdir etmekten geri kalmıyor. Açıklası onu Peter Parker olarak hayal edemiyoruz. Tom Holland kesinlikle doğru tercih olmuş gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man: Far From Home filminin setinden sızan video