reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead Chandler Riggs

Gözü yükseklerdeki The Walking Dead yıldızının Spider-Man itirafı

The Walking Dead dizisinde Carl Grimes karakterini canlandıran Chandler Riggs, Marvel Studios’un Spider-Man seçmelerine katıldığını ancak işlerin umulduğu gibi gitmediğini açıkladı.

The Walking Dead dizisindeki Carl Grimes rolüyle tanınan Chandler Riggs, Spider-Man filmi için seçmelere katıldığını açıkladı. Bildiğiniz gibi Marvel Studios, Sony anlaşmasından sonra Spider-Man’i Marvel Sinematik Evreni’ne dahil etmiş ve rol için daha genç birilerini aramaya başlamıştı. Bu arayış sonunda rolü kapan isimse Tom Holland olmuştu. Şimdilerde Spider-Man: Far From Home çekimlerine devam eden Holland’ın rakiplerinden biri ise Chandler Riggs olmuş. Ancak Riggs için bu maceranın sonu dev bir hüsrana dönüşmüş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Geri aramadılar bile”

Orlando’da gerçekleşen Walker Stalker Con’a katılan Riggs, 2015’te seçmelere katıldığını ve sonrasında ise geri dönüş dahi alamadığını açıklıyor. “Evet, geri aramadılar bile.” diyen Riggs, “Sadece seçmelere katıldım ve bu sorun değil.” diyor. Seçmelere katıldığını geçmişte de açıklayan Riggs’i aramamaları ise oyuncu için pek sorun değilmiş gibi görünüyor. Riggs’in göz diktiği tek büyük rolün bu olmadığını da hatırlatalım. Geçmişte Han Solo için de seçmelere katıldığını açıklamıştı. Walking Dead dizisine sekizinci sezonda veda eden Riggs, yeni işler içinse hiç olmadığı kadar hevesli. Aktörün gözü ise büyük rollerde elbette. “Böyle bir şeyi yapmayı gerçekten çok isterim. Özellikle şimdi bol bol boş zamanım varken.” diyen Riggs, kariyerindeki o büyük adımı arıyor gibi görünüyor.