reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead’de Carl Grimes’ın başına gelen talihsiz olay ne zaman yaşandı? [Video]

12 Aralık 2017

The Walking Dead sezon arası finalinde izleyicileri şaşırtan gelişmelere ev sahipliği yaptı. Bölümde ortaya çıkan sır o kadar büyük bir şaşkınlık yarattı ki, seyirciler her şeyin tam olarak ne zaman yaşandığını sorgulamaya başladı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı The Walking Dead’in sezon arasına finaline dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Kısaca bahsetmek gerekirse sezon arası finalinde Carl Grimes‘ın bir zombi tarafından ısırıldığı ortaya çıktı. Geçtiğimiz bölümlerde onun ısırılmasına şahit olmadığımız için bu gelişme herkesi fazlasıyla şaşırttı. Olayın ne zaman gerçekleştiğini bulmaya çalışan The Walking Dead hayranları da önceki bölümleri detaylı bir şekilde incelemeye başladı. Sonuç olarak sekizinci sezonun altıncı bölümündeki bir sahne öne çıktı. Carl’ın zombilerle dövüştüğü bu sahne ısırılma anı açık bir şekilde ekrana yansıtmıyor. Fakat onun yere sermeyi başardığı bir zombinin yeniden ayaklandığını görüyoruz. İzleyiciler de Carl’ın tam bu sırada ısırıldığını düşünüyor.

Biten sözleşmenin getirdikleri

Tüm bu gelişmelerin ardından yakında Carl Grimes’a veda edeceğiz gibi görünüyor. Söylenenlere bakılırsa bu karaktere hayat veren Chandler Riggs‘in sözleşmesi son buldu. Dizi ekibi de anlaşmayı uzatmak yerine oyuncuyla yolları ayırma kararı almış gibi görünüyor. Carl’ın ısırıldığını tahmin ettiğimiz sahneyi hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR